NIEDZIELA – WTOREK

Wpływ dnia urodzin na Twój związek

Słońce spotyka się z Marsem.

Sprawdź czy związek Niedzieli z Wtorkiem ma szanse przetrwać!

Wpływ dnia urodzin na Twój związek jest bardzo duży! Zapewne być może nigdy o tym nawet nie słyszeliście, a to temat warty uwagi! Dzięki wiedzy o sobie oraz o Twoim partnerze sprawdzisz na jakich polach się zgrywacie, a nad jakimi musicie ostro popracować, by nie tylko przetrwał, ale i rozkwitł!

Zatem do dzieła!

Osoba z Wtorku, która lubi wyzwania i walkę, staje się w tym związku wykonawcą poleceń swego partnera. Często jednak musi brać sprawy w swoje ręce i sama uporać się z przeciwnościami, gdyż Niedziela nie lubi zanadto się przemęczać. Taki podział ról nie oznacza wcale, że Wtorek jest wykorzystywany. Kiedy zachodzi potrzeba, Wtorek świetnie potrafi zadbać o swoje interesy, pokazuje wówczas swą siłę i upór.

Oboje w tym związku lubią imponować. Jednakże Niedziela pragnie pochwał za samo swoje istnienie, natomiast Wtorek szuka uznania dla swoich czynów i osiągnięć. Zdarza się, że czasami dochodzi między nimi na tym tle, do rywalizacji. Jednak ambicja nie przesłania im tego wielkiego uczucia, które ich połączyło, dlatego te ich współzawodnictwo z reguły jest uczciwe.

Natomiast w tym związku bardzo interesująca jest ich sfera intymna, która jest pełna życia i inwencji. Oboje należą do osób namiętnych i niezwykle pomysłowych. Rywalizacja w sypialni również ma dla nich szczególny urok.

Nie jest źle! Słońce świeci nad Wami i nad Waszym związkiem. Jesteście na bardzo dobrej drodze do stworzenia harmonijnego związku 😉