PONIEDZIAŁEK – ŚRODA

Wpływ dnia urodzin na Twój związek

Księżyc spotyka się z Merkurym, co zapowiada udany związek.

Sprawdź czy związek Poniedziałku ze Środą ma szanse przetrwać!

Wpływ dnia urodzin na Twój związek jest bardzo duży! Zapewne być może nigdy o tym nawet nie słyszeliście, a to temat warty uwagi! Dzięki wiedzy o sobie oraz o Twoim partnerze sprawdzisz na jakich polach się zgrywacie, a nad jakimi musicie ostro popracować, by nie tylko przetrwał, ale i rozkwitł!

Zatem do dzieła!

Zarówno Poniedziałek jak i Środa są wrażliwymi i komunikatywnymi osobami, a do tego posiadają dużo uroku. Oboje interesują się wieloma sprawami i spędzają dużo czasu na wspólnym zgłębianiu wiedzy. Spokojną, czasem nawet nudną atmosferę w domu Środa potrafi urozmaicić. Wyciąga wówczas partnera na przechadzki i przejażdżki, byle przed siebie. Nie pozwala by tkwił w czterech ścianach i tonął w marzeniach. Środa zna i ceni głębię uczuć Poniedziałku. Nie wyśmiewa się z jego wzruszeń, wręcz przeciwnie, zawsze stara się współodczuwać z nim wszystkie emocje. Gdy Poniedziałek płacze podczas filmu o miłości, Środa cierpliwie podaje mu kolejne chusteczki do otarcia łez. Po prostu tylko pozazdrościć! 🙂

Ta para jest przykładem harmonijnego współżycia opartego na dopełniających się cechach charakteru. Intelekt Środy łączy się ze zmysłem artystycznym Poniedziałku, co znacznie wzbogaca ich związek. Natomiast bogata wyobraźnia Środy i erotyczna wrażliwość Poniedziałku znakomicie się uzupełniają.

Cudowny związek!