PONIEDZIAŁEK – WTOREK

Wpływ dnia urodzin na Twój związek

Księżyc spotyka się z Marsem.

Sprawdź czy związek Poniedziałku z Wtorkiem ma szanse przetrwać!

Wpływ dnia urodzin na Twój związek jest bardzo duży! Zapewne być może nigdy o tym nawet nie słyszeliście, a to temat warty uwagi! Dzięki wiedzy o sobie oraz o Twoim partnerze sprawdzisz na jakich polach się zgrywacie, a nad jakimi musicie ostro popracować, by nie tylko przetrwał, ale i rozkwitł!

Zatem do dzieła!

W tym układzie konflikty są dosyć częste. Wrażliwy Poniedziałek cierpi zazwyczaj z powodu przywódczych skłonności i bezpardonowej otwartości Wtorku. Gdy Wtorek już działa, to Poniedziałek dopiero zastanawia się, co powinien zrobić. Kiedy Wtorek atakuje, Poniedziałek rozważa różne możliwości, czy może sprawę da się załatwić jakoś polubownie. Podczas gdy Poniedziałek szuka zrozumienia, bezpieczeństwa i spokoju, porywczy i nieobliczalny Wtorek łaknie przygód.

W związku Poniedziałku z Wtorkiem raczej nie ma konfliktów, ale często żyją oni obok siebie, a nie razem. Nie oznacza to, że nie mogą oni stworzyć dobrego i zgodnego związku. Jeżeli Wtorek będzie potrafił stworzyć Poniedziałkowi przytulny i bezpieczny dom, w którym oboje będą mogli się schronić, wtedy mają duże szanse na osiągnięcie szczęścia.

W sferze seksu, po pierwszych fascynacjach, będą się zarysowywać różnice temperamentów. Żadnemu z partnerów taka sytuacja nie odpowiada.