PONIEDZIAŁEK – PONIEDZIAŁEK

Wpływ dnia urodzin na Twój związek

Księżyc spotyka się z Księżycem, czyli dwie głębokie i wrażliwe osobowości, które poważnie traktują swoje uczucia.

Sprawdź czy związek dwóch Poniedziałków ma szanse przetrwać!

Wpływ dnia urodzin na Twój związek jest bardzo duży! Zapewne być może nigdy o tym nawet nie słyszeliście, a to temat warty uwagi! Dzięki wiedzy o sobie oraz o Twoim partnerze sprawdzisz na jakich polach się zgrywacie, a nad jakimi musicie ostro popracować, by nie tylko przetrwał, ale i rozkwitł!

Zatem do dzieła!

Poniedziałki rzadko się ze sobą wiążą na dłużej, gdyż oboje mają trudności z podejmowaniem decyzji. Rozważają wszystko zbyt dokładnie i oglądają trzy razy pod lupą zanim coś postanowią. Analizują wypowiedzi partnera, jego zachowanie, a nawet sposób poruszania się. Przypisują mu często uczucia, jakich nie żywi i wymagania, o których nawet nie pomyślał.

Gdy zaczynają się sobie nawzajem zwierzać, dopiero wówczas okazuje się, jak bardzo wiele ich dzieli. Każde z nich ma inne przemyślenia i żyje w zupełnie innym świecie. Nawet jeżeli początkowo będą starali się do siebie dopasować, to jednak z biegiem czasu mogą stać się sfrustrowani i agresywni. Niestety, nieobca jest im również zazdrość.

Mimo tych nieporozumień będą się silnie pociągać fizycznie, ponieważ wyczuwają w sobie dużą zmysłowość, co ich szalenie fascynuje.

Niestety, trudno jest wytrzymać w takim związku… Dlatego życzę Wam dużo energii i cierpliwości, aby ten związek miał rację bytu!