WTOREK – ŚRODA

Wpływ dnia urodzin na Twój związek

Mars spotyka się z Merkurym.

Sprawdź czy związek Wtorku ze Środą ma szanse przetrwać!

Wpływ dnia urodzin na Twój związek jest bardzo duży! Zapewne być może nigdy o tym nawet nie słyszeliście, a to temat warty uwagi! Dzięki wiedzy o sobie oraz o Twoim partnerze sprawdzisz na jakich polach się zgrywacie, a nad jakimi musicie ostro popracować, by nie tylko przetrwał, ale i rozkwitł!

Zatem do dzieła!

Te dwie potężne energie współgrają ze sobą. Gwałtowny Wtorek odnajduje w spokojnej Środzie cudowne uzupełnienie. Oboje są ambitni i inspirują się nawzajem.

To przebojowe osoby posiadające żywe umysły i lubiące to, co nowe i ekscytujące. Nie są domatorami. Kochają zmiany i ruch. Nie lubią, kiedy w życiu nic się nie dzieje. Wtorek potrafi jednak pokazać swoją bezwzględną siłę przebicia. Środa natomiast jest zrównoważona, życzliwa. Związek Wtorku ze Środą może mieć charakter trochę koleżeńsko-łobuzerski. Z biegiem czasu, gdy dobrze się już poznają, zazwyczaj zostają wspaniałymi przyjaciółmi mogącymi na sobie polegać.

W sferze erotyki, stanowią naprawdę dobrze dobraną parę. Na Środę dobrze działa ofensywna strategia Wtorku. Niestety, osobie urodzonej w Środę, z pewnością może się nie spodobać, gdy Wtorek będzie czasami romansował. Wówczas może dojść do zgrzytów. Mimo tych niefortunnych wpadek, ich życie może być całkiem udane.