ŚRODA – PIĄTEK

Wpływ dnia urodzin na Twój związek

Merkury spotyka się z Wenus i obdarowują się nawzajem tym, co najlepsze.

Sprawdź czy związek Środy z Piątkiem ma szanse przetrwać!

Wpływ dnia urodzin na Twój związek jest bardzo duży! Zapewne być może nigdy o tym nawet nie słyszeliście, a to temat warty uwagi! Dzięki wiedzy o sobie oraz o Twoim partnerze sprawdzisz na jakich polach się zgrywacie, a nad jakimi musicie ostro popracować, by nie tylko przetrwał, ale i rozkwitł!

Zatem do dzieła!

Oboje bardzo kochają harmonię i zgodę. Mają też życzliwy stosunek do rzeczywistości i tego, co ze sobą niesie. Odznaczają się również zdrowym rozsądkiem. Środa w tym związku będzie korzystać ze zmysłu artystycznego Piątku. W zamian Piątek pomoże jej zaplanować kolejne posunięcia i podjąć odpowiednie decyzje w sprawach zawodowych.

To jest wyjątkowy związek, jakich naprawdę mało. Tych dwoje jest w stanie razem budować zamki na lodzie, przesuwać góry, a co najważniejsze – szczęśliwie żyć. Nie ma drugiego tak idealnego związku.

Nawet pod względem erotycznym jest to mocny i ciekawy układ, pełen fantazji i rozkoszy. W związku Środy z Piątkiem jest również miejsce na zazdrość i… opiekuńczość. Nic nie jest w stanie zniszczyć tej miłości. Zarówno Środa jak i Piątek nie potrafią zdradzać. Tak bardzo są za sobą, że nikt nie jest w stanie zniszczyć tego związku.