ŚRODA – CZWARTEK

Wpływ dnia urodzin na Twój związek

Merkury spotyka się z Jowiszem.

Sprawdź czy związek Środy z Czwartkiem ma szanse przetrwać!

Wpływ dnia urodzin na Twój związek jest bardzo duży! Zapewne być może nigdy o tym nawet nie słyszeliście, a to temat warty uwagi! Dzięki wiedzy o sobie oraz o Twoim partnerze sprawdzisz na jakich polach się zgrywacie, a nad jakimi musicie ostro popracować, by nie tylko przetrwał, ale i rozkwitł!

Zatem do dzieła!

Tych dwoje polubi się od razu, nie ma innej opcji. Środa z Czwartkiem wyruszą razem w niezmierzoną dal, znajdując porozumienie na wszystkich płaszczyznach życia. Oboje nieustannie czegoś poszukują, są spragnieni wiedzy i otwarci na wszystko i wszystkich. Nic nie jest im bardziej wstrętne niż stagnacja i nuda, bardzo tego nie lubią. Zawsze tryskają energią i humorem, czego zazdroszczą im inni.

Kochają smak przygody, dlatego uwielbiają spędzać wspólne chwile w terenie. Zrównoważona Środa potrafi nadać wizjom Czwartku bardziej rzeczywisty wymiar. Idealnie się uzupełniają i jeśli jedno poszybuje trochę za wysoko, drugie przytrzyma go odrobiną zdrowego rozsądku i krytycyzmu. Jedyne czego nie chcą, to z pewnością tego, aby nie wiązać się ze sobą na stałe, wolą żyć w wolnym związku. W związku Środy z Czwartkiem trzeba się liczyć z tym, że mogą nie dotrzymywać wobec siebie obietnic.

Za to w sferze seksu są wyjątkowo dobrani. Podczas gdy jedno z nich emanuje namiętnością, to – drugie fantazją.