ŚRODA – ŚRODA

Wpływ dnia urodzin na Twój związek

Merkury spotyka Merkurego.

Sprawdź czy związek Środy ze Środą ma szanse przetrwać!

Wpływ dnia urodzin na Twój związek jest bardzo duży! Zapewne być może nigdy o tym nawet nie słyszeliście, a to temat warty uwagi! Dzięki wiedzy o sobie oraz o Twoim partnerze sprawdzisz na jakich polach się zgrywacie, a nad jakimi musicie ostro popracować, by nie tylko przetrwał, ale i rozkwitł!

Zatem do dzieła!

Środa ze Środą to związek, który łączy ze sobą dwie pokrewne dusze, które nigdy nie zaznają nudy. Obie są niezmordowane w działaniu, nie zadowalają się tylko tym, co do tej pory udało im się zdobyć. Zazwyczaj starają się zdobyć więcej nie znając odpoczynku ani radości z osiągnięcia danego celu, zawsze dążą do osiągnięcia jeszcze więcej. Mają niespokojne charaktery, dlatego ich cel życia jest zawsze przed nimi do zdobycia!

Mimo poważnych zadań do spełnienia, potrafią świetnie się bawić, są radośni i weseli. Niebezpieczeństwo grozi im tylko wówczas, gdy zapomną o stałym pielęgnowaniu swojego uczucia. Zdarza się im to wtedy, gdy narzucają sobie zbyt wiele zadań do zrealizowania. Wtedy ich związek staje się pusty, akademicki, brakuje w nim prawdziwego uczucia. Aby ich miłość nie wygasła, powinni dbać o nią troskliwie i nie zapominać, że to, co ich połączyło, nie da się ani zmierzyć, ani zważyć.

Seks sprawia im dużą przyjemność, brakuje w nim jednak żywiołowej namiętności. Kiedy jednak uda im się pokonać te słabości, to wówczas ten związek staje się bardzo trwały.