WTOREK – SOBOTA

Wpływ dnia urodzin na Twój związek

Mars spotyka się z Saturnem.

Sprawdź czy związek Wtorku z Sobotą ma szanse przetrwać!

Wpływ dnia urodzin na Twój związek jest bardzo duży! Zapewne być może nigdy o tym nawet nie słyszeliście, a to temat warty uwagi! Dzięki wiedzy o sobie oraz o Twoim partnerze sprawdzisz na jakich polach się zgrywacie, a nad jakimi musicie ostro popracować, by nie tylko przetrwał, ale i rozkwitł!

Zatem do dzieła!

Tym dwojgu będzie razem bardzo ciężko…

Wtorek szybko podejmuje decyzje, pochopnie zapala się do wielu spraw, ale potem ma poważne problemy z ich realizacją. Sobota jest z kolei ostrożna, skrupulatnie wszystko sobie planuje, stosuje taktykę i jest przy tym uparta. Dzięki temu osiąga zamierzone cele.

Mimo tych różnic, tych dwoje może się nawzajem całkiem nieźle uzupełniać, ale mogą też działać sobie na nerwy. Wtorek zazwyczaj atakuje z impetem, natomiast Sobota zawsze ma pewne wątpliwości. Jedno załatwia sprawę błyskawicznie, drugie musi to jeszcze ze dwa razy przemyśleć. Jedno wybucha – drugie narzuca sobie dyscyplinę, kontempluje zdarzenia a potem reaguje.

W ich erotyce ta różnica jest również widoczna. Wtorek szybko się podnieca, a Sobota potrzebuje trochę czasu, żeby ogarnął ją odpowiedni nastrój. Wtorek lubi eksperymenty, Sobota zaś – rzeczy znane i sprawdzone. Trudno im się więc idealnie zgrać.