WTOREK – PIĄTEK

Wpływ dnia urodzin na Twój związek

Mars spotyka się z Wenus.

Sprawdź czy związek Wtorku z Piątkiem ma szanse przetrwać!

Wpływ dnia urodzin na Twój związek jest bardzo duży! Zapewne być może nigdy o tym nawet nie słyszeliście, a to temat warty uwagi! Dzięki wiedzy o sobie oraz o Twoim partnerze sprawdzisz na jakich polach się zgrywacie, a nad jakimi musicie ostro popracować, by nie tylko przetrwał, ale i rozkwitł!

Zatem do dzieła!

Oboje są sobą nawzajem zafascynowani. Ich planety odpowiedzialne są za seks i erotykę, co wróży tej parze pełną namiętności przyszłość. Piątek, dzięki swemu urokowi osobistemu, z łatwością potrafi owinąć sobie Wtorek dookoła palca. Od tej chwili Wtorek zazwyczaj staje się szlachetnym rycerzem, który usuwa wszelkie przeszkody spod stóp miłości swego serca.

Najlepszy układ powstaje wówczas, gdy Wtorek jest mężczyzną, a Piątek kobietą. Wtedy taki związek potrafi przetrwać największe burze i pokonać wszelkie przeszkody. Takiemu związkowi rozwód nie zagraża. Nieco inaczej jest odwrotnie, czyli Wtorek to kobieta, a Piątek jest mężczyzną. Wówczas w takim związku mogą wystąpić „małe zgrzyty”.

Jednak w sferze seksu te dwie osobowości pasują do siebie idealnie. Jeżeli Wtorek powściągnie agresję i będzie bardziej czuły, to Piątek doceni jego wysiłki, a ich wspólne noce zamienią się w radosną zabawę.