MAGIA ŚWIEC

Magia świec – czyli starodawne sposoby realizacji marzeń

Wcześniej pisałam, w jaki sposób urzeczywistnić swoje pragnienia i jak ważną rolę odgrywają w tym świece. Dzisiaj poznacie sekrety palenia odpowiednich świec w połączeniu z właściwościami kamieni szlachetnych i afirmacji. Palenie świec zawsze dodaje nam energii, a wypowiadanym życzeniom daje moc ich realizacji.

Zasady palenia świec są bardzo proste. Kupujemy świece w odpowiednim kolorze, zależnie od tego, jakie mamy życzenie. Zaczynamy w tym dniu tygodnia, który jest najodpowiedniejszy dla naszej prośby. Najlepiej palić świece przez siedem dni w tygodniu, chociaż można krócej. Kiedy już zaopatrzyliśmy się w odpowiednią świecę, musimy znaleźć w domu miłe i ciche miejsce, w którym będziemy palić naszą świecę. Należy też pamiętać, aby palić świecę o tej samej porze i każdego dnia musi być nowa świeca. Świecę umieszczamy zawsze na podstawce, najlepiej kryształowej, szklanej lub metalowej, aby nie wywołać pożaru. Nie należy zostawiać palącej się świecy bez nadzoru.

Po co potrzebne są kamienie szlachetne?

Na podstawce tuż przy świecy kładziemy odpowiedni kryształ lub kamień szlachetny, aby wzmocnić prośbę. Potem zapalamy świecę i wypowiadamy głośno swoje życzenie, prośbę lub afirmację. Świeca musi się palić przynajmniej przez godzinę w przeciwnym razie magia świec nie zadziała, potem można ją zagasić.

MAGIA ŚWIEC

Cel palenia świecy – czyli magia świec

Chcę mieć nowych przyjaciół

Kolor świecy: czerwony

Dzień: niedziela

Kryształ lub kamień: turkus

Afirmacja: „Kosmos da mi nowych, prawdziwych przyjaciół. Przyciągam do siebie pozytywnych, miłych i kochających ludzi”.

Chcę, aby przestano plotkować na mój temat

Kolor świecy: pomarańczowy

Dzień: poniedziałek

Kryształ lub kamień: czarny turmalin

Afirmacja: „Mój świat jest pełen harmonii i pokoju. Wokół mnie nie ma plotek, kłamstwa i wszelkich manipulacji. Nie pozwolę, aby w mojej obecności pojawiły się jakiekolwiek negatywne myśli lub doszło do negatywnych rozmów na mój temat”.

Chcę, aby w moim życiu zawitała miłość

Kolor świecy: różowy

Dzień: dla kobiet: wtorek; dla mężczyzn: piątek

Kryształ lub kamień: różowy kwarc

Afirmacja: „Przyciągam do siebie idealną miłość. Jestem bardzo atrakcyjna/ny i moje wnętrze przepełnione jest czystą miłością. Wkrótce w moim życiu pojawi się prawdziwa i doskonała miłość”.

Chcę odzyskać ukochaną osobę

Kolor świecy: głęboka purpura

Dzień: piątek

Kryształ lub kamień: różowy kryształ, różowy turmalin

Afirmacja: „Kochanie nasz związek jest zdrowy i cały. Imię ukochanej osoby i ja rozwiązujemy wszystkie nasze wspólne problemy dla naszego dobra. Jesteśmy razem na dobre i na złe”.

Chcę, aby w naszej rodzinie zapanował spokój

Kolor świecy: biały

Dzień: czwartek

Kryształ lub kamień: jadeit

Afirmacja: „W naszej rodzinie wszyscy są spokojni i się kochają. Każdego dnia jest w nas coraz więcej miłości, światła, harmonii i pokoju. Białe ochronne światło otacza moją rodzinę. Od dzisiaj w mojej rodzinie panuje spokój”.

Chcę dostać nową lepszą pracę

Kolor świecy: złoty

Dzień: niedziela

Kryształ lub kamień: cytryn

Afirmacja: „Dziękuję za wspaniałą pracę, która jest moim spełnieniem i przeznaczeniem. W tej pracy wreszcie się spełniam i idealnie realizuję swoje możliwości. To idealna praca dla mnie”.