WYPRAWA W PRZESZŁOŚĆ

Znalazłaś/eś się w zupełnie nowym miejscu, ale wydało Ci się ono dziwnie znajome? Widzisz kogoś pierwszy raz, ale masz wrażenie, że już wcześniej poznałaś/eś tę osobę?  Czy zdarzyło Ci się być w sytuacji, którą już kiedyś przeżyłaś/eś?

Nie ma chyba osoby, która nie doświadczyłaby podobnych sytuacji.

Niektórzy przez całe niemalże życie uważają, że prześladuje ich pech i nie mają na to wpływu. Są jednak i tacy, którzy są przekonani, że nie ma takiej sytuacji, z której nie wyszliby bez szwanku.

Dzieje się tak, gdyż każdy z nas w obecne życie wnosi karmę, czyli bagaż z poprzednich wcieleń, który po części wpływa na nasz los i nasze wybory, jakich dokonujemy. Mamy więc możliwość dokonania pewnych zmian, ale najpierw musimy zrobić wyprawę w przeszłość.

Wyprawa w przeszłość

W jaki sposób dowiedzieć się co otrzymaliśmy z poprzedniego wcielenia?

Nie jest to takie proste, tym bardziej że trudno dotrzeć do takich informacji. Może to zrobić osoba znająca się na tym lub my sami. A jednak możemy to zrobić. Poczytałam trochę w Internecie i nie jestem zadowolona z informacji, jakie tam znalazłam. Postanowiłam więc znaleźć dużo łatwiejszy, a zarazem wiarygodniejszy (dla mnie) sposób na to, aby dowiedzieć się, kim byłam w poprzednim wcieleniu.

Na początek proponuję magiczną zabawę, która może ujawnić więcej, niż się na pozór wydaje. Oczywiście możecie potraktować ją jako rozrywkę lub jako punkt wyjścia do dalszych rozmyślań. Osobiście byłam zaskoczona tym, co odkryłam i po głębszej analizie doszłam do wniosku, że coś w tym jest. Może i Wy będziecie zaskoczeni swoim odkryciem.

Jak wyprawić się przeszłość i poznać swoje poprzednie wcielenie?

Zanim podam Wam, co należy zrobić, proponuję przygotować się do tego dużo wcześniej, dlatego dzisiaj nie podam znaczenia poszczególnych kolorów. Chcę, abyście przez tydzień zaopatrzyli się w niezbędne akcesoria, na spokojnie przemyśleli, co Was nurtuje, a może prześladuje. Jest to naprawdę ważne, gdyż na szybko zapominacie o wielu istotnych dla Was sprawach. Dlatego moja prośba do Was: Zaopatrzcie się w te kolory i wyciszcie się przez ten czas, abyście mogli w spokoju przystąpić do tego zadania.

Przygotujcie sobie 12 kredek, flamastrów czy innych patyczków, które będą w następujących kolorach: żółty, różowy, czerwony, pomarańczowy, zielony, niebieski, fioletowy, brązowy, szmaragdowy, granatowy, szary i czarny.

Jak sami widzicie, rozpiętość kolorów jest duża, więc myślę, że w ciągu tygodnia dacie radę je skompletować.

Kiedy już zaopatrzycie się w te kolory, to proszę włóżcie je do jakiegoś ładnego kubka lub puszki. Następnie usiądźcie sobie wygodnie w fotelu czy na kanapie a przed sobą ustawiacie kubek z kolorami. Warto też zapalić świeczkę, aby oczyścić i uspokoić swoje rozbiegane myśli. Gdy już wszystko gotowe, to teraz zamknijcie oczy i skupcie się na ważnym problemie Waszego życia albo pomyślcie o jakimś tajemniczym wydarzeniu, które nie daje Wam spokoju. Kiedy będziecie gotowi, to lewą ręką wyciągnijcie z kubka jedną kredkę i zobaczcie jej barwę. Na Kole Inkarnacji odczytajcie informację, która powie Wam, kim byliście w tym wcieleniu, które obecnie jest źródłem Waszych niepokojów.

Włóżcie kredkę do pojemnika i z zamkniętymi oczami obróćcie kilka razy kubek i po raz drugi wyciągnijcie kredkę. Znaczenie tego koloru musicie odszukać na Kole Długu Karmicznego. Barwa ta poinformuje Was o problemach z poprzedniego wcielenia, które nadal wpływają na Wasze życie.

Uzyskane informacje będą ogólne, gdyż nie sposób szczegółowo przedstawić tego tematu. Można jednak samemu spróbować dociec, dlaczego tak Wam wyszło, przemyśleć kilka kwestii a być może uda się Wam to zrozumieć. Ja poświęciłam trochę czasu, gdyż chciałam wiedzieć więcej i udało mi się to ogarnąć. Myślę, że Wam też to się uda.

W następnym poście – Twoja wyprawa w przeszłość.

Skoro mowa o kolorach – wiesz jakim jesteś kolorem? – Sprawdź tutaj.