CZAS SPADAJĄCYCH GWIAZD

Miłość, pieniądze i szeroko rozumiane szczęście – w zasięgu ręki. Za kilka dni możecie pomóc sobie zapewnić to wszystko. Jak to zrobić? Nie potrzeba wiele, wystarczy nam niebo i… czas spadających gwiazd.

Mamy sierpień, a jak sierpień to czas spadających gwiazd. Nie wiem, czy wiecie, ale sierpniowe noce należą do najpiękniejszych w lecie. To wtedy się najczęściej zakochujemy, mamy też większą ochotę na mały romans czy niezobowiązujący flirt. Wtedy nawet nie myślimy o konsekwencjach, jakie mogą nas spotkać. Ale to normalne, wszak jesteśmy tylko ludźmi…

Dlaczego tak się dzieje?

Zakochanymi w tym czasie opiekują się spadające gwiazdy, od których w tym miesiącu roi się na niebie. Prawdopodobnie posiadają one w tym czasie szczególną moc, na którą większość z nas jest podatna. Czyż widząc spadające gwiazdy, nie myślimy wówczas o naszych pragnieniach? Często też wypowiadamy nasze najskrytsze marzenia, które chcemy, aby się spełniły.

Czy marzenia mają szansę na spełnienie?

Tak, gdyż wówczas wytwarza się niespotykana magia, a jednocześnie nasze myślenie ukierunkowane jest na zrealizowanie się tegoż pragnienia. Czegóż chcieć więcej? Spoglądajcie na niebo, szukajcie swojej spadającej gwiazdy i wypowiedzcie w myślach swoje marzenie, zanim gwiazda zgaśnie – są bardzo duże szanse, że Wam się spełnią. Tylko pamiętajcie, wypowiedziane życzenia należy zachować dla siebie, w przeciwnym razie są nikłe szanse na ich spełnienie.

CZAS SPADAJĄCYCH GWIAZD

Od kiedy możemy zacząć marzyć?

Już od 10 sierpnia, czyli po dniu świętego Wawrzyńca, zaczyna się czas spadających gwiazd. To naprawdę niezapomniane widoki, kiedy niebo przecinają jasne smugi płonących w atmosferze ziemskiej meteorytów.

Co zrobić, aby zapewnić sobie bogactwo i szczęście w miłości?

Jeśli chcecie zapewnić sobie bogactwo, to możecie znaleźć na powierzchni ziemi pod cienką warstwą gleby pojedyncze lśniące bryłki – okruchy rudy meteorytowej, zwanych niebiańskimi kamieniami. Wówczas taki kamień warto włożyć do szkatułki z pieniędzmi lub kosztownościami, by zapewnić sobie dobrobyt.

Jeżeli nie uda się znaleźć niebiańskiego kamienia, to możecie zaklinać szczęście w inny sposób.

W celu zapewnienia sobie miłości i wszelkiego powodzenia – wypatrujmy w sierpniu spadających gwiazd.

Gdy uda się komuś jednego wieczoru wypatrzyć aż 3 ogniki z prawej strony nieba (w zależności jak stoicie), oznacza to, że wkrótce będziecie bogaci.

Z lewej strony – czeka na Was miłość.

Widzieć spadającą gwiazdę dokładnie nad swoją głową – los zawsze będzie tej osobie sprzyjał we wszystkim, do czego się zabierze.

W tych trzech przypadkach nie potrzeba nawet wypowiadać życzenia.

Czas spadających gwiazd już wkrótce. Postarajcie się więc znaleźć czas i codziennie wieczorem zafundujcie sobie spacer. Jeżeli nawet nie uda się Wam zobaczyć spadających gwiazd, co jest to raczej niemożliwe, to przynajmniej się dotlenicie, poprawicie swoją kondycję i urodę. Pozbędziecie się stresów i zmęczenia – a to już pierwszy krok do szczęścia.

Jeśli uda się Wam zobaczyć to cudowne zjawisko, napiszcie do mnie i podzielcie się informacją, czy udało się zobaczyć chociaż jedną gwiazdkę. Życzeń – nie musicie mówić.

Czy można mieć powodzenie w życiu? – sprawdź tutaj.

Jak to zrobić? – znajdziecie w tym poście.