TWOJE POPRZEDNIE WCIELENIE

Czy wiesz, jakie było Twoje poprzednie wcielenie? Dlaczego warto wiedzieć, kim byłaś/eś w poprzednim życiu?

Jak to jest z tym poprzednim wcieleniem?

Podświadomie czujemy, że już kiedyś żyliśmy na tym świecie, ale gdy zaczynamy zgłębiać temat – stajemy się pragmatyczni i zaczynamy twierdzić, że to jakiś absurd. Może tak, może nie – trudno do zbadać. Chociaż w rozmowach ze znajomymi i nie tylko wyczuwałam nadzieję, że jednak dobrze byłoby mieć świadomość, że jeszcze kiedyś tu wrócimy i dokończymy swoje sprawy. Ja też chciałabym mieć możliwość powtórnego narodzenia się, ale chciałabym mieć pozostawioną świadomość, kim byłam wcześniej i co powinnam robić w życiu, aby osiągnąć szczęście.

Poniżej przedstawię Wam znaczenie kolorów, może chociaż częściowo uda się Wam poznać swoje poprzednie wcielenie. Dzięki temu będziecie mieli możliwość zastosowania pewnych zmian, aby to obecne życie przebiegało bez większych problemów.

Jeśli macie skompletowany zestaw kolorów to zapraszam do wspólnej zabawy. Proszę jednak pamiętać, aby zrobić to na spokojnie, zgodnie ze wskazówkami z poprzedniego postu – zajrzyj tutaj.

Twoje poprzednie wcielenie

TWOJE POPRZEDNIE WCIELENIE

KOŁO INKARNACJI – czyli kim kiedyś byłaś/eś.

Czerwony – to kolor wojownika. Wcielenie związane z walką, bronią. Mogłaś/eś być żołnierzem, policjantem, rycerzem, łowcą, strażnikiem. Twoje życie w większości upływało pod znakiem wojen, buntu lub waśni rodowych czy rodzinnych.

Pomarańczowy – to kolor związany z podróżami. Wcielenie związane z życiem „w drodze”. Mogłaś/eś być podróżnikiem, wędrowcem, kupcem, żeglarzem, marynarzem, obieżyświatem, kolejarzem, cyrkowcem, a nawet lotnikiem. Twoje życie w większości toczyło się poza domem.

Żółty – to kolor posiadacza. Wcielenie, którego motywem przewodnim były pieniądze i dobra materialne lub ich utrata. Mogłaś/eś być posiadaczem ziemskim, bogaczem, poszukiwaczem złota, bankierem, lichwiarzem, handlarzem, lekkoduchem, żebrakiem, żarłokiem, pijakiem. Twoje życie w większości kręciło się wokół pieniądza.

Zielony – to kolor rolnika, hodowcy. Wcielenie związane z naturą, pracą na łonie przyrody, wśród zwierząt lub na roli. Mogłaś/eś być też treserem, ptasznikiem, rybakiem, leśnikiem, ogrodnikiem. Twoje życie w większości upływało Ci na pracy pośród zieleni i zwierząt.

Błękitny – to kolor symbolizujący intelektualistów. Wcielenie związane z pracą naukową, komunikacyjną. Mogłaś/eś być wykładowcą, nauczycielem, pisarzem, pedagogiem, filozofem, alchemikiem, astrologiem. Byłaś/eś osobą, która popełniała mało błędów. Musiałaś/eś zastanowić się kilka razy, zanim podjęłaś/eś decyzję. Twoje życie w większości kręciło się wokół nauki.

A jeśli…

Szmaragdowy – to kolor symbolizujący opiekuna. Wcielenie rodzinne, a także związane ze służbą i opieką. Mogłaś/eś być matką, gospodynią, nianią, kucharzem, pielęgniarką, sługą, obrońcą uciśnionych. Twoje życie w większości kręciło się wokół rodziny i niesienia pomocy innym.

Granatowy – to kolor uzdrowicieli. Wcielenie związane z leczeniem, uzdrawianiem. Mogłaś/eś być lekarzem, szamanem, znachorem, magiem, zielarzem, akuszerką. W większości wiodłaś/eś życie samotnika. Byłaś/eś osobą lubianą i szanowaną.

Fioletowy – to kolor mistyka. Wcielenie związane z religią, duchowością. Mogłaś/eś być kapłanem, mnichem, zakonnicą, ascetą, joginem, magiem, egzorcystą. Wiodłaś/eś życie samotnika, ludzie się Ciebie bali.

Różowy – to kolor artystów i kochanków. Wcielenie związane z pięknem i sztuką. Mogłaś/eś być malarzem, poetą, muzykiem, rzeźbiarzem, aktorem, kuglarzem, kurtyzaną. Twoje życie było barwne, ale nie zawsze radosne. Mimo to potrafiłaś/eś cieszyć się życiem.

Brązowy – to kolor rzemieślników. Wcielenie związane z wytwarzaniem produktów i ich naprawą. Mogłaś/eś być budowniczym, stolarzem, cieślą, lutnikiem, krawcem, szewcem, kowalem. Wiodłaś/eś ciężkie życie, ale nie narzekałaś/eś na brak pieniędzy.

Szary – to kolor władców, władzy i administratorów. Wcielenie związane z wysokimi urzędami, wymiarem sprawiedliwości. Mogłaś/eś być królem, księciem, wodzem, dyktatorem, członkiem rządu, dyrektorem, zarządcą, sędzią, prokuratorem, szarą eminencją. Twoje życie skupiało się na rządzeniu innymi. Nie zawsze byłaś/eś osobą lubianą.

Czarny – to kolor przestępców. Wcielenie osób spoza prawa. Mogłaś/eś być zbójem, fałszerzem, szulerem, zabójcą, obywatelką/em półświatka, czarownicą, katem. Twoje życie skupiało się na rabowaniu, oszukiwaniu, a nawet zabijaniu.

KOŁO DŁUGU KARMICZNEGO – czyli problemy w przeszłości – w następnym poście.