W CZYM TKWI PROBLEM

Twoje życie jest pełne problemów, z którymi nie potrafisz sobie poradzić. Czego się nie dotkniesz, napotykasz na przeszkodę.

Czy zastanawiałaś/eś się, dlaczego tak się dzieje? W czym tkwi Twój problem?

Wypraw się w podróż do przeszłości i sprawdź, jak poradzić sobie z nękającym Cię problemem.

Przygotuj sobie 12 kredek i postępuj zgodnie z zaleceniami opisanymi w poprzednich postach: „Wyprawa w przeszłość”

W CZYM TKWI PROBLEM

KOŁO DŁUGU KARMICZNEGO – czyli problemy w przeszłości.

Czerwony – to kolor nadużywania siły i zwycięstwa. Prawdopodobnie stosowałaś/eś przemoc lub byłaś/eś ofiarą przemocy. Często, aby przeżyć, musiałaś/eś walczyć, konkurować lub chować się przed przemocą ze strony innych niczym szczur. Ten problem ciągnie się za Tobą i może być, że stosujesz przemoc w swojej rodzinie. Opamiętaj się i pozwól sobie pomóc.

Pomarańczowy – to kolor mobilności i ciągłego ruchu. Masz problemy ze stabilizacją swojego życia. Ciągle jesteś w rozjazdach albo się przeprowadzasz, gdyż nie możesz znaleźć swojego miejsca w życiu. Może warto wreszcie ustatkować się, założyć rodzinę i pozwolić się kochać.

Żółty – to kolor związany z otoczeniem. Twoje problemy związane są z finansami, nieruchomościami lub znajdowaniem jedzenia. Ciągle narzekasz, że za mało zarabiasz i jesteś osobą biedną. Jednak nie potrafisz oprzeć się robieniu zbyt dużych i często zbędnych zakupów. Lubisz dobrze zjeść i wypić. Zacznij oszczędzać i przestań narzekać na wszystko i na wszystkich.

Zielony – to kolor rozwoju. Ciągle przesz do przodu, pragniesz się rozwijać, pomagasz też innym piąć się do góry. Możesz mieć problemy żywieniowe. Dobrze, że jesteś osobą pomocną, ale może warto pomyśleć też o sobie i własnych potrzebach.

Błękitny – to kolor wiedzy. Masz problemy ze zdobyciem wykształcenia, ciężko przyswajasz wiedzę, a jak już ją zdobędziesz – nie potrafisz jej wykorzystać. Uwierz w siebie i zacznij mówić to, co myślisz. Uważasz, że ludzie Cię nie doceniają? Ty sama/sam zapracowałaś/eś sobie na taki stan rzeczy. Jesteś osobą wartościową i zawsze tak myśl o sobie.

A jeśli…

Szmaragdowy – to kolor bezpieczeństwa i komfortu. Masz problemy z zapewnieniem bezpieczeństwa sobie i rodzinie. Lubisz komfortowe życie, ale nie wiesz, jak to zdobyć. Do tego dochodzą Ci problemy z drugą połową i dziećmi. Zastanów się, dlaczego tak się dzieje? Może, zamiast dążyć do zdobycia bogactwa, najpierw zajmij się rodziną, reszta przyjdzie sama.

Granatowy – to kolor zdrowia. Masz problemy ze zdrowiem, ciągle chorujesz i nie potrafisz temu zaradzić. Możesz być też osobą niepełnosprawną. Zdrowie – to problem, ale może, zamiast łykać tabletki, może warto zadbać o swoje zdrowie w inny sposób. Zastanów się nad tym.

Fioletowy – to kolor metafizyczny. Miałaś/eś do czynienia z duchami, byłaś/eś podejrzany o herezję, egzorcyzmy i czary. Obecnie też masz styczność z podobnymi sprawami, które Cię prześladują. Może warto skorzystać z porady fachowej osoby, czy naprawdę jesteś prześladowana/ny przez inne materie. Oczyść swój umysł i uwierz, że niekiedy to mogą być wytwory Twojej wyobraźni.

Różowy – to kolor piękna i rozrywki. Masz problemy w miłości lub nie potrafisz wyrazić się artystycznie. Prawdopodobnie nie podobasz się samej/samemu sobie. Myślisz, że  otoczenie Cię nie lubi, dlatego jesteś osobą bez życia. Nie ma nic gorszego niż myślenie, że jestem osobą brzydką i dlatego nie mogę znaleźć swojej drugiej połówki. Zapamiętaj! Nie ma osób brzydkich i przestań tak myśleć. Jeśli Ty tak myślisz o sobie to tak samo inni myślą o Tobie.

Brązowy – to kolor pracy. Problemy związane z byciem skuteczną osobą. Masz trudności z wyborem odpowiedniego dla siebie zawodu lub jesteś bez pracy. Większość społeczeństwa nie lubi swojej pracy, nie oznacza to jednak, że oni nie pracują. Znajdź pracę i pomyśl, że to Twoja wymarzona, wówczas inaczej potoczy się Twoje życie.

Szary – to kolor osądzania. Problemy z podejmowaniem szybkich decyzji. Często musisz chwilę pomyśleć, zanim coś postanowisz. Nie jest to złe, ale niektóre sprawy wymagają podejmowania szybkich decyzji, więc spróbuj to robić. Na początku testuj podejmowanie szybkich decyzji na rodzinie, później na szerszym otoczeniu.

Czarny – to kolor występków. Masz problemy z prawem bądź jesteś osobą niebojącą się podejmowania szybkich decyzji. Spróbuj zawrócić ze złej drogi, to nigdy nie popłaca.

Czy poznałaś/eś już swoje poprzednie wcielenie? Jeśli nie, to zajrzyj tutaj.