SYLWESTER – NOWY ROK

Czy macie pomysł w jaki sposób spędzić Sylwestra i Nowy Rok? A może zabawić się we wróżbitę i powróżyć gościom?

Za trzy dni Sylwester! Oj, będziemy się bawić. A w Nowy Rok – odpoczywać.

Mam nadzieję, że tegoroczne święta spędziliście bardzo przyjemnie i moje porady choć trochę Wam się przydały. Ale już po świętach i najwyższy czas pomyśleć o kończącym się roku. Może też warto przygotować się do Sylwestra, aby Nowy Rok 2019 był lepszy niż poprzedni.

Jak przygotować się do Nowego Roku?

To zależy od tego, gdzie będziecie spędzać ten wyjątkowy wieczór. Jeśli gdzieś na dużej sali – to organizatorzy sami zapewnią Wam jakieś atrakcje. Ale jeśli zamierzacie spędzić go w gronie znajomych, to warto oprócz jedzenia i muzyki przygotować coś i dla duszy. Ileż można siedzieć i jeść? Dobra wróżba dla gości zapewni Wam jako gospodarzom status dobrego organizatora.

Kto nie lubi sobie powróżyć?

Chyba nie ma takiej osoby, która nie chciałaby wiedzieć, co może ją czekać w Nowym Roku. Wiem, że często nie przyznajecie się do tego, bo nie wypada głośno mówić, że wierzymy we wróżby. Ale wiele ludzi sukcesu korzysta z porad wróżbiarskich. Dlaczego? Bo czasami w życiu przychodzi taki moment, że nie potrafimy sami podjąć trudnej decyzji, a i rodzina nie jest w stanie nam pomóc. Co wtedy? Wówczas udajemy się do wróżbity, aby pomógł nam rozwiązać problemy. Tak to wygląda. Czy warto pójść do osoby zajmującej się wróżbiarstwem? Myślę, że warto, ale do takiej osoby, która posiada do tego predyspozycje. Korzystamy z usług wróżbitów, gdyż obcej osobie łatwiej jest się wyżalić, a i pomoc często okazuje się cenna. Zresztą dobry wróżbita jest po trochu psychologiem i wizjonerem znającym życie i to nie tylko z teorii.

Nie będziemy jednak zapraszać wróżbity na Sylwestra, ale możemy sami pokusić się o powróżenie zaproszonym gościom. To żaden wstyd, a zapewnienie gościom mocnych wrażeń będzie naprawdę dobrą zabawą.

Jak przygotować się do wróżb?

To nie jest trudne, macie przecież jeszcze trochę czasu. Wystarczy zajrzeć na polecane przez mnie strony i wybrać dla siebie coś odpowiedniego. Warto, gdyż Nowy Rok 2019 rozpoczyna się we wtorek. Według starych wierzeń nadchodzący rok będzie ogólnie trudnym okresem, także w relacjach międzyludzkich i w pogodzie. Warto więc zapewnić sobie trochę szczęścia.

SYLWESTER – NOWY ROK

Oto kilka porad, jak zapewnić sobie i gościom atrakcje, a zarazem miło spędzić Sylwestra i Nowy Rok.

  • Porady na Nowy Rok – tutaj dowiecie się jak ugotować zupkę pieniężną lub jak pozbyć się nieszczęścia, które Was dotknęło.
  • Jak zaplanować swój rok urodzeniowy – to bardzo ciekawa forma poznania, jaką osobą jestem i co mnie czeka w danym roku urodzeniowym – zapraszam. Co czeka Cię w roku urodzeniowym?
  • Macie też do dyspozycji chińskie znaki zodiaku – z nich wiele ciekawostek możecie się dowiedzieć.
  • Horoskop według daty urodzenia.
  • Numerologia – dla tych, co lubią cyferki.
  • Dzień urodzenia – poznaj swój charakter.
  • I bardzo ciekawy jest też horoskop partnerski – zwłaszcza jeśli na Sylwestrze będą pary.
  • Godzina urodzenia. – Jeśli chcecie skorzystać z tej wróżby, powiedźcie swoim gościom, aby przypomnieli sobie godzinę urodzenia.
  • Tradycyjne znaki zodiaku – wystarczy tylko przeczytać.

Myślę, że warto skorzystać z tych propozycji, aby urozmaicić bal sylwestrowy, a przy tym samemu dobrze się bawić.