Liczba Trzydzieści Trzy

Liczba Trzydzieści Trzy czyli Trzydziestka Trójka

Liczba Trzydzieści Trzy jest następną Liczbą Mistrzowską o wysokiej wibracji. Niektórzy twierdzą, że jest Liczbą Chrystusową, gdyż właśnie w tym wieku Jezus Chrystus umarł na krzyżu. Nie oznacza to, że osoby urodzone z tą liczbą są męczennikami. To raczej jednostki bardzo uduchowione, często fascynujące się sprawami wybiegającymi poza naszą świadomość.

Jeśli jesteś 33, to oznacza, że zostałaś/eś stworzona/ny do wyższych celów. Jesteś osobą spokojną, łagodną i delikatną, która jest w stanie podjąć się każdego zadania. Nie ma znaczenia, jak trudne lub niepraktyczne może się ono wydawać. Dla numerologicznej 33 nie ma rzeczy niemożliwych.

Warto pamiętać, że Trzydziestka Trójka ma niezwykłe umiejętności przewidywania zachowań innych ludzi. Dzięki temu udaje się jej wyjść zwycięsko z licznych opresji. Dodatkowym atutem tej osoby jest sprawianie wrażenia na rozmówcy, że doskonale wie, co za chwilę od niej usłyszy. Daje jej to przewagę w prowadzeniu wszelkich rozmów, nawet tych biznesowych. Potrafi tak „oczarować” swego rozmówcę, że ten na wszystko się godzi.

Charakterystyka Trzydziestki Trójki

Nie da się zaprzeczyć, że jest osobą niezwykle rozsądną, umiejącą dobierać właściwe środki, które doprowadzą ją do celu. Raczej jest lubiana przez otoczenie, ponieważ jest otwarta, pogodna i umie zjednywać sobie ludzi. Jest wymagająca względem siebie i nieustannie dąży do własnego rozwoju. Bardzo ważna jest dla niej rodzina, dlatego potrafi zrezygnować dla niej z własnej kariery zawodowej. Posiada też wewnętrzne poczucie sprawiedliwości i to nią kieruje się w życiu.

Ze względu na bardzo współczującą naturę i umiejętności radzenia sobie z ludźmi, numerologiczna 33 rzadko miewa trudności ze znalezieniem dla siebie partnera lub partnerki. Zwykle ma wokół siebie spore grono znajomych i przyjaciół. Ludzie instynktownie lgną do tych osób i są bardzo przywiązani do ich życzliwego i wielkodusznego usposobienia.

Wady Trzydziestki Trójki

Najczęstszą ich wadą jest: nadwrażliwość, hipochondria i nie u wszystkich – niezaradność życiowa. Lubią być doceniani, zwłaszcza wówczas, kiedy poświęcili się dla innych. Zdarzają się i takie osoby, które są egoistami zaniedbującymi obowiązki rodzinne, zawodowe i społeczne. Wówczas stają się one próżne, żądne pochwał i uznania.

Jaka praca najlepsza dla 33?

Ludzie Ci dobrze pracują w każdym zawodzie, jednak najodpowiedniejszą pracą, w której mogliby się realizować, byłaby praca związana z pomaganiem innym oraz z nauczaniem w szkole. A że Trzydziestka Trójka ma poczucie kosmicznej odpowiedzialności i sprawiedliwości, to idealnie również sprawdzi się w sądownictwie.

Podsumowując, należy pamiętać, że liczba Trzydzieści Trzy składa się z dwóch Trójek, dlatego zawsze na osoby, które w swojej dacie urodzenia mają tę liczbę, będą miały naleciałości z Trójki, tylko o podwójnej sile. Nie jest to reguła, ale tak też się zdarza. Warto jednak pamiętać, że to jest opis ogólny i nie zawsze musi idealnie pokrywać się z tą liczbą. Aby dokładnie opisać osobę, trzeba uwzględnić jeszcze datę urodzenia, godzinę i dzień. Są one niezmiernie ważne, aby w sposób szczegółowy scharakteryzować osobę.

Jak obliczyć, jaką liczbą jesteś? Zajrzyj tutaj: Numerologia.