KARTY NIE KŁAMIĄ 2021

Co Cię czeka w roku 2021? Jaka jest karta na ten rok? Czy chcesz wiedzieć, czego unikać a co zrobić, aby ten rok był udany?

Tradycyjnie i w tym roku postanowiłam wykonać indywidualny horoskop dla każdego znaku zodiaku karty Tarota. Zapewne każdy z nas chciałby wiedzieć, czy rok 2021 będzie rokiem pozytywnym, czy też czekają na nas jakieś pułapki życiowe.

Karty nie kłamią

Pamiętajcie jednak, że to jest ogólny horoskop i z tą sprawdzalnością bywa różnie, co nie znaczy, że karty kłamią. Otóż mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że karty nie kłamią, tylko każdy z nas jest inny i często sami nie potrafimy zinterpretować przygotowanego dla nas przesłania. Aby jednak nasz horoskop był pełnowartościowy, warto dodatkowo sprawdzić takie elementy jak: data urodzenia, dzień, godzina, znak zodiaku i otoczenie, w którym przyszliśmy na świat. To ostatnie można obejść, ale daty i godziny nie zmienimy. Te składowe części przyczyniają się do tego, jakie będzie nasze życie.

Osobiście uważam, że zawsze można coś zmienić, aby je poprawić. Tak więc nie poddawajcie się biernie losowi, tylko działajcie. Nie czekajcie na gotowe opisy, weźcie życie w swoje ręce i spróbujcie stworzyć swój własny horoskop życiowy. Może na początku nie będzie to łatwe, ale jeśli uda się Wam to zrobić, to sami stwierdzicie, że było warto. Zapraszam do zrobienia własnego horoskopu, tylko dla siebie.

Jak się zabrać do zrobienia indywidualnego horoskopu?

Dobrze byłoby, abyście znaleźli chwilę czasu, miejsce i dostęp do Internetu, i aby w tym czasie nikt Wam nie przeszkadzał. To ważne, bo trzeba trochę się skupić. Na początek odczytajcie informacje dotyczące Waszej daty urodzenia, sprawdźcie też dzień i godzinę. Kiedy już zapoznacie się z tymi informacjami, poznajcie też swoją liczbę proroczą, która nie zaczyna się od nowego roku, a od daty Waszych urodzin. W tym opisie znajdziecie wiele cennych informacji dotyczących najbliższego roku. Postarajcie się porównać te wszystkie informacje i wypisać te powtarzające się, one będą podstawą Waszego życia w tym roku. Pozostałe informacje wypiszcie pod spodem i zwracajcie uwagę na to, co sami możecie zmienić bądź udoskonalić.

KARTY NIE KŁAMIĄ 2021

Karta na 2021 rokDiabeł

Szczęśliwą kartą na rok 2021 jest karta Diabeł. Będzie ona Wam patronowała przez cały rok, niezależnie od dnia i znaku urodzenia.

Karta ta na sam widok u wielu osób wywołuje strach, choćby ze względu na to, że przedstawia zło. Nie będzie to łatwy rok, ale należy również pamiętać, że karta Diabeł ostrzega przed podejmowaniem złych decyzji bądź też działaniem na naszą niekorzyść innych osób. Będziemy musieli podejmować decyzje, które okażą się dla nas niekorzystne. W tym trudnym dla nas czasie będzie nam trudno skupić się na bieżących sprawach czy też pracy. Zdarzą się nawet sytuacje, gdzie zostaniemy zmuszeni do oglądania się za siebie, bo nigdy niczego nie można być pewnym. Należy jednak pamiętać, że poważne podejście do ostrzeżenia i zachowanie ostrożności jest w stanie ominąć nadchodzące straty i wszelkie nieprzyjemności.

Zdrowie

Czeka Was dużo problemów, dlatego możecie mieć problemy ze snem. Warto również uważać na problemy z trawieniem, bo może okazać się, że odżywiacie się nie zawsze zdrowo dla Waszego organizmu. Uważajcie także na problemy związane ze stawami, zwłaszcza kolanami i problemami skórnymi. Ponadto starajcie się nie denerwować, gdyż i tak nie będziecie mieć na niektóre sprawy wpływu. Uważajcie też na wszelkie używki, nie bieżcie ich, gdyż bardzo szybko się od nich uzależnicie.

Uczucia

Niestety, nie jest to również dobra karta, jeśli chodzi o sprawy uczuciowe. Jeśli Twój związek jest udany, to i tak staraj się, aby go pielęgnować, gdyż niekiedy wystarczy jedno nie takie spojrzenie, słowo, a druga połowa odejdzie. Skomplikowane związki będą przechodzić kryzys. Diabeł ostrzega także przed toksycznymi relacjami, miłosnymi trójkątami oraz innymi układami, które mają negatywny wpływ, bądź działają wyniszczająco i są źródłem problemów oraz zmartwień.

Finanse

To będzie rok, w którym poczynione inwestycje mogą przynieść straty. Także, zanim zainwestujecie swoje ciężko zarobione fundusze, przyjrzyjcie się ofercie, gdyż możecie wszystko stracić. Uważajcie też na branie pożyczek, zwłaszcza tych szybkich, bo może okazać się, że nie będziecie w stanie ich spłacić.

Numerologiczne znaczenie karty Diabeł

Karta Diabeł to numer 15, co po zsumowaniu daje nam całkiem niezłą numerologicznie 6. Jest to liczba związana z naszym domem i rodziną. Nareszcie w tym roku będziecie mogli w pełni rozwinąć swój talent. Na dodatek, dzięki swym zdolnościom zostaniecie też dostrzeżeni przez otoczenie. Powinniście jednak pamiętać, aby nie wywyższać się, gdyż taka postawa może zostać negatywnie odebrana. Pokora, uczciwość i chęć pracy pomoże Wam zdobyć swoje upragnione cele. Warto pamiętać, że Szóstka, to dobrze rozwinięta intuicja, wobec czego, jeśli nie zignorujecie jej, to z pewnością nie wpakujecie się w tzw. „bagno”.

W następnym poście przedstawię karty na 2021 rok dla poszczególnych znaków zodiaku.