POCHODZENIE PIERŚCIENIA ATLANTÓW

Niejednokrotnie już poruszałam temat pierścienia Atlantów. Zdaję sobie sprawę, że nie każdy jest przekonany o słuszności noszenia go. Trudno się dziwić, skoro wokół pierścienia panuje taka, a nie inna aura. Jednak dzisiaj chciałabym przybliżyć Wam, skąd pochodzi pierścień i jakie ma znaczenie.

Od dłuższego już czasu interesuje mnie pierścień Atlantów i nie ukrywam, że staram się ciągle pogłębiać wiedzę na ten temat. Oto czego dowiedziałam się o pierścieniu.

Początki Atlantydy

Na początek opowiem Wam historię zaczerpniętą z plemienia Hopi, o powstaniu samej Atlantydy. Zanim Ameryka Południowa wynurzyła się z oceanu, istniały dwa ogromne kontynenty – wyspy. Jedna z nich tzw. Kaskara znajdowała się na Oceanie Spokojnym, druga zaś – Talawalczique, czyli Atlantyda na Atlantyku. Cywilizacja Kaskary, z której to wywodzą się Indianie Hopi, była bardzo wysoko rozwinięta. Wraz z Indianami na wyspie mieszkali też Kaczyni, którzy przybyli z odległego układu planetarnego. Zadaniem Kaczynów było ochranianie życia na Ziemi i nauczenie ludzi życia zgodnego z prawami przyrody. Te wspaniałe istoty zawsze były chętne do poświęceń i niesienia pomocy. Poruszali się oni pojazdami w kształcie tarczy. Do napędu służyło im pole magnetyczne wydobywające się z naszej planety. Ich zaletą była szybkość przemieszczania się z jednego miejsca na drugie, zdolność przekazywania myśli na odległość i umiejętność płodzenia dzieci z kobietami ziemskimi bez fizycznego kontaktu.

POCHODZENIE PIERŚCIENIA ATLANTÓW

Upadek imperium

Cywilizacja Atlantydy była również wysoko rozwinięta. Przyczynili się do tego Kaczyni. Niestety, Atlanci złamali prawo Stwórcy i przeniknęli zbyt wiele tajemnic. Zaatakowali sąsiednie lądy w tym i Kaskarę. Kaczyni nie mogli na to pozwolić i zatopili Atlantydę. Tylko nieliczni się uratowali. Część rozbitków dotarła do wybrzeży Afryki a część – do Europy. Dzisiaj niektórzy uważają, że Baskowie, Tuaredzy i Berberowie są potomkami Atlantów. Kaskara także po wielu latach zniknęła pod wodą. W tym czasie pomiędzy jednym a drugim zatopionym kontynentem wyłonił się nowy, czyli Ameryka Południowa. Kaczyni nadal opiekowali się ludźmi i część ludzi z Kaskary, jeszcze przed zatopieniem, przetransportowała na inne wyspy. Niestety, wszystkie te wyspy na przestrzeni wieków zapadły się pod wodę. Tylko jedna ocalała, mianowicie Wyspa Wielkanocna, na której do dzisiaj można podziwiać kamienne posągi tamtejszych bogów.

Potomków Atlantów i Kaczynów można jeszcze spotkać na Hawajach i Japonii.

Pochodzenie pierścienia Atlantów

Według legendy, po zatopieniu Atlantydy jej mieszkańcy, szukając pomocy, dotarli do Egiptu. Tam też mieli pozostawić wtedy po sobie ten pierścień. I tak powstała nazwa – pierścień Atlantów. Nie jest on jednak popularny ze względu na sam pierścień, ale na wygrawerowane na nim symbole. To one emitują pole ochronne zarówno dla osoby, która go nosi, jak i dla otoczenia.    

Dzisiejsze pierścienie wykonane według oryginalnego wzoru często są traktowane jak amulety. Mają chronić przed złą energią i neutralizować jej wpływy.

Według wierzeń  pierścień Atlanty posiada ogromne moce ochronne. Kształty znajdujące się na amulecie zabezpieczają przed działaniem złej energii. Wzmacnia też energię kosmiczną, która nas otacza i tworzyć barierę odbijającą złe wibracje. Osoba nosząca pierścień Atlantów jest odporna na działanie uroków i klątw. Pierścień wzmacnia również myślenie i sprawia, że właściciel pierścienia zaczyna lepiej rozumieć otaczającą go rzeczywistość. Amulet ma też zdolność wpływania na zdrowie fizyczne i psychiczne. Raz założony pierścień Atlantów służy posiadaczowi przez całe życie.

Osoby noszące pierścień Atlantów powinny pamiętać, aby nie udostępniać go nikomu, ponieważ między nim a właścicielem zawiązuje się szczególnego rodzaju więź, której nie wolno przerywać.