Urodzeni 06 lipca

Urodzeni 06 lipca to osoby wrażliwe, subtelne i zmysłowe. Potrafi współpracować z innymi ludźmi.

Osobie tej z pewnością nie zabraknie w życiu pomysłów i projektów do realizacji. Czegokolwiek się podejmą, to zazwyczaj będzie im się udawać.

Zalety osoby urodzonej w tym dniu:

Lipcowa Szóstka tryska dowcipem, ponadto jest wszechstronnie uzdolniona, do czego się nie weźmie – wszystko się jej udaje.

Jest to człowiek prawy a jego ideały – wysokie i czyste. Natomiast jeśli chodzi o jego usposobienie, to jest szlachetne i niekiedy bywa także poetyckie. Lubi wszystko co subtelne i artystyczne, potrafi także zachwycać się pięknem przyrody. Często miotają nim silne wzruszenia i emocje, dlatego jego życie zmysłowe jest niezwykle intensywne. Dzięki swej niezwykłej wrażliwości, łatwo zawiera przyjaźnie z innymi, gdyż doskonale rozumie duszę przyjaciela i pomaga mu swym doświadczeniem.

Wady tych osób:

Urodzeni w tym dniu nie należą do osób odpornych na krytykę, wręcz jej nie tolerują. Bardzo też nie lubią, gdy zwraca się im uwagę, wówczas złoszczą się i taka osoba staje się dla nich wrogiem. Posiadają także skłonność do depresji.

Lubi pracować w grupie i służyć swą wiedzą. Posiada zdolności do sztuki stosowanej – zwłaszcza złotnictwa. Bardzo przywiązany jest do tradycji rodzinnych, a ze swymi krewnymi – silnie związany jest uczuciowo. Jego rodzina zazwyczaj jest ogólnie szanowana, dzięki czemu już w młodości dziedziczy wpływowe stanowiska.

Jeżeli jednak urodzi się w rodzinie o mniejszym statusie materialnym, to wówczas na partnera życiowego, wybiera sobie osobę bogatą, cieszącą się sławą i uznaniem. W każdym jednak przypadku, zazwyczaj osiąga dobrą pozycję życiową. Na ogół żeni się młodo i to z osobą hołdującą sztukom pięknym.

Ty też masz urodziny właśnie 06 lipca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉