Urodzeni 19 lipca

Urodzeni 19 lipca są liberalni i uduchowieni. Obdarzeni są także zdolnościami literackimi.

Wykazują zamiłowania estetyczne i skłonności poetyckie, natomiast w życiu codziennym są mało praktyczni.

Urodzeni w tym dniu są obdarzeni zmysłowością i niektórzy z nich posiadają skłonności mistyczne. Takie osoby pragną pocieszać innych i wspierać ich w trudnych sytuacjach życiowych.  Tą chęć opiekowania się słabszymi wykazują nawet osoby, które nie posiadają typowych skłonności mistycznych.

Z natury są dyskretni i ostrożni, a nawet zdarza się, że są nadmiernie podejrzliwi i powątpiewają w dobre intencje innych. Rozmowni, bez oporów mówią, co im na sercu leży. Ponadto bardzo ruchliwi, często zmieniają miejsce zamieszkania, przedmioty zainteresowań oraz zawód.

Zalety:

Są bardzo tolerancyjny i mają dobry i przyjazny charakter. Zawsze życzliwie odnoszą się do innych, a swoje otoczenie lubią obdarzać prezentami.

Wada:

Największą ich wadą jest upór i samowola.

W miłości nie zawsze są szczęśliwi. Grożą im też niebezpieczeństwa, gdyż często spadają w wysokiego miejsca i to zarówno w znaczeniu fizycznym jak i przenośnym. Często osiągają wysoką pozycję, ale nie potrafią zbyt długo jej utrzymać.

Droga ich życia też jest często niezwykła i ekscentryczna, przebywają ją niczym meteor – świecą jasno, ale krótko. Powodzenie, które zostało zdobyte dzięki ich udziałowi, niestety, nie jest stałe, a ich sytuacja życiowa ulega totalnemu przewrotowi.

Jak wychowywać dziecko urodzone w tym dniu?

Dziecko z 19 lipca jest z natury bardzo kochające swoich najbliższych, lojalne i niezwykle wrażliwe i sympatyczne, dlatego dobrze by było, aby rodzice pokazywali mu silne ideały, które podziałałyby na jego wyobraźnię. Taki maluch szybko się temu podda i będzie samo chciało te ideały wcielać w swoje życie. Wyobraźnie dziecka jest tak bujna i aktywna, że bez jej pozytywnego i ciągłego podsycania, po pewnym czasie może ono stać się znudzone, obojętne, nieszczere.

Warto zwrócić uwagę, aby w szkole też miało zapewnione podobne warunki rozwoju.

Ty też masz urodziny właśnie 19 lipca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉