Urodzeni 14 września

Osoba urodzona w dniu dzisiejszym jest inteligentna, błyskotliwa i przenikliwa. Lubi także zgłębiać zagadki przyrody.

Nie przepada za prowadzeniem aktywnego życia, jest raczej zamknięta w sobie. Lubi spokój i rozmyślania w samotności, gdzie nikt jej nie przeszkadza. Jej największym pragnieniem jest utworzenie nowego nurtu filozoficznego i zapisanie się na kartach historii. Często udaje się jej zaciekawić społeczeństwo jakimiś zdolnościami i  z tego tytułu cieszy się później dużym uznaniem i zbiera owacje na forum. Mimo, iż nie zawsze jest na eksponowanym stanowisku, to ludzie i tak traktują ją jak swego przełożonego, ceniąc sobie wysoko jej intelekt.

Zalety:

Posiada zdolności analityczne, dzięki czemu każdą rzecz bardzo dogłębnie potrafi zbadać i dostrzec jej potencjalną wartość. Nie tylko jej umysł pracuje sprawnie, ale także i dłonie, które precyzyjnie potrafią zrobić coś z niczego.

Jest niezmiernie cenionym i wiernym przyjacielem. Jest wspaniałym ojcem lub matką, potrafi doskonale troszczyć się o swoje dzieci. Potrafi także opowiadać niezwykłe historie i wydarzenia, dzięki czemu możne być wspaniałym bajkopisarzem. Jest bardzo spokojnym i zrównoważonym człowiekiem, jednak często życie lubi płatać jej figla i poddaje ją licznym pokusom cielesnym.

Wady:

Lubi korzystać z życia, dodatkowo jest osobą zmysłową i przez to złaknioną pochlebstw. Przez to może być próżna i to często wpędza ją w kłopoty. Nie zawsze potrafi rozróżnić fikcję od realiów, przez to może popaść w tarapaty. Potrafi być także drażliwa, obrażalska i chaotyczna w swych działaniach, wywołując często zamieszanie. W miłości zostaje niekiedy narażona na kłótnie, liczne przykrości oraz niebezpieczeństwa ze strony płci przeciwnej.

Do czego powinna dążyć?

Przede wszystkim do opanowania swych erotycznych skłonności. Jeśli nie uda jej się nad tym zapanować, wówczas jej reputacja może zostać nadszarpnięta. Odnosi się to zarówno do kobiet jak i do mężczyzn.

Ty też masz urodziny właśnie 14 września?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉