Urodzeni 18 września

Osoba urodzona dzisiaj jest otwarta i ma wokół siebie mnóstwo przyjaciół. Bardzo lubiana, nie narzeka na brak doborowego towarzystwa.

Urodzeni 18 września są przyjaznymi, przesympatycznymi i niezwykle serdecznymi ludźmi. Potrafią przyciągnąć do siebie rzesze wiernych przyjaciół, którzy przyczyniają się do ich powodzenia. Na ogół są to osoby bardzo zdolne i wysoko wykształcone, zawsze mają głębokie i trafne przemyślenia, bogate słownictwo, interesują się także sztuką.

W jakim zawodzie czuje się najlepiej?

Posiadają rozległe zdolności, dlatego mogą wykonywać zawód zarówno agenta, kupca, chemika czy fotografa, a nawet dziennikarza, gama jest szeroka.

Niestety, człowiek ten nie jest stworzony do wydawania komend innym, dlatego też, jeśli spróbuje to robić, z reguły wywoła przy tym liczne sprzeciwy. Bardzo chętnie natomiast ludzie z nim współpracują lub podejmują pracę, ale na równych prawach, gdyż jest ceniony za inteligencję i znajomość rynku.

Wady:

Zdarza mu się mieszać w sprawy innych ludzi oraz różnić w poglądach na pewne sprawy, co wywołuje wśród otoczenia niezadowolenie.

Co mu grozi?

Jeśli uda mu się zająć intratne stanowisko, to rzadko je długo utrzymuje. Powinien także uważać na niebezpieczeństwa, jakie mogą go spotkać w trakcie jego licznych podróży.

Choroby:

Do najczęstszych chorób, jakie go dotykają to tylko problemy z jelitami. Ogólnie – nie należy do osób chorowitych.

Dość późno zakłada rodzinę, ale jak już ją założy, to jest w niej szczęśliwy.

Charakter kobiety:

Kobieta urodzona dzisiaj jest uczciwa, szlachetna, niezwykle inteligentna i przezorna, jednak często zamknięta w sobie. Lubi spełniać dobre uczynki i jeśli potrzeba, zawsze potrafi wstawić się za daną osobą. Zdarza jej się gniewać, ale nie na długo, gdyż nie należy do osób długo utrzymujących do kogoś urazę.

Ty też masz urodziny właśnie 18 września?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉