Urodzeni 21 września

Urodzeni 21 września należą do osób operatywnych, przedsiębiorczych, a przede wszystkim bardzo aktywnych. Powinny jednak pamiętać, aby wystrzegać się nadmiernej pretensjonalności.

Osoby te posiadają bystry i przenikliwy umysł. Mimo to nie należą do osób sympatycznych, gdyż są bardzo podejrzliwe i krytycznie nastawione do wszystkich i do wszystkiego, co nie posiada logicznego wytłumaczenia, lub nie zostało naukowo dowiedzione. Potrafią też być uszczypliwe i ironiczne, i nie dostrzegają w swym zachowaniu nic złego.

Są niezwykle uporządkowane, systematyczne i drobiazgowe, często przesadzają i z „igły robią widły”. Są to jednak ludzie nadmiernie wrażliwi i z tego powodu nie raz mogą cierpieć w życiu. Mimo tych mankamentów z natury jest to człowiek dobry, ułożony, tylko zbyt biernie podchodzący do życia.

Nie należą również do osób zbytnio towarzyskie, często wolą one przebywać w samotności.

Najodpowiedniejszy dla nich zawód:

Trzeba im przyznać, że mają niezwykłą wyobraźnię, dlatego bardzo dobrze sprawdzają się w pracy twórczej. Są również dość religijni, okazują dużo nadziei, ufności, pragną być pomocni dla społeczeństwa, dlatego z powodzeniem mogą zostać duchownymi.

Należą do osób, na które piękno wywiera ogromny wpływ. Najmniejszą niesprawiedliwość wyczuwają bardzo silnie i to w stosunku do ludzi jak i do siebie. Często działają pod wpływem emocji i sami nie potrafi powiedzieć, dlaczego akurat tak się zachowali, a nie inaczej. Dlatego raczej nie kwapią się z wyjaśnieniami swych „dziwnych” zachowań.

Ty też masz urodziny właśnie 21 września?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉