Urodzeni 22 września

Urodzeni 22 września należą do osób, które na codzień nie tryskają wiarą i optymizmem. Są raczej nieufne i dzięki temu zawsze dochodzą do prawdy.

Jest bardzo dobrym obserwatorem i potrafi wyciągać trafne wnioski. Materialista, nie wierzy w istnienie sił wyższych, czy czegoś poza rzeczami namacalnymi. Chce, aby wszystko było dostosowane do realiów życia codziennego. Z natury jest osobą opanowaną, staranną i przewidującą, w dodatku nie lubi siedzieć w miejscu, lubi działać. Ceni ludzi, którzy tak jak i on, są aktywni w życiu. Nie cierpi marazmu. Jest to człowiek, który potrafi w życiu osiągnąć wiele, ale tylko wtedy, gdy nie będzie rozdrabniał się w swych działaniach. Jest bardzo ambitny i dumny, w życiu kieruje się własnym zdaniem, raczej nie liczy się z opinią innych.

Lubi władzę i autorytet, chętnie dowodzi innymi, nie lubi jeśli mu ktoś wydaje polecenia. Zazwyczaj sam jest panem swego losu.

Zawód dla urodzonych w dniu dzisiejszym:

Najlepiej sprawdza się w zawodach publicznych, gdzie ma możliwość spotykania się z ludźmi. Idealny dla niego zawód powinien być związany ze sztuką lub handlem. Przy sprzyjających, warunkach potrafi nawet coś wynaleźć.

Czego powinien się wystrzegać?

Przede wszystkim powinien uważać na publiczne kąpieliska, gdyż ma bardzo wrażliwą skórę. Może nabawić się wysypki lub innych problemów skórnych.

Powinien także uważać, aby nie brać w nadmiarze chemicznych leków, które mogą wywołać u niego działania niepożadane.

Najlepsze co może zrobić, to jak najczęstsze przebywanie na świeżym powietrzu i uprwianie gimnastyki. Może zapisać się na siłownię.

Ogólnie, można stwierdzić, że osoby urodzone 22 września są eleganccy i zawsze dobrze ubrani. Potrafią zachować się w każdej niemalże sytuacji.

Ty też masz urodziny właśnie 22 września?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉