Urodzeni 26 września

Urodzeni 26 września są osobami uprzejmymi, wytwornymi i kulturalnymi. Ogólnie są lubiani przez otoczenie.

Urodzony w dniu dzisiejszym jest bardzo miłym i życzliwym człowiekiem, dzięki czemu wzbudza zaufanie i sympatię innych ludzi, którzy odnoszą się do niego z ufnością. Niezwykle towarzyski, zawsze chętny do pomocy, dobry mówca. Uwielbia dalekie podróże, zwłaszcza te, które przyniosą mu korzyści.

Jest to aktywny i przedsiębiorczy człowiek, w dodatku szlachetny i uczciwy. Lubi czytać i czyta dużo, dzięki temu szybko się rozwija.

Zalety:

Jego najlepszą cechą jest to, że potrafi stanąć w obronie słabszych, prawdy i wszystkiego, co jest warte zachodu.

W dodatku nigdy nie jest skąpy, lubi komfort i przyjemności w życiu, ale nie cierpi rutyny i zbyt ciężkiej pracy. Jest to osoba, która jest skoncentrowana na sobie, w życiu kroczy własnymi ścieżkami, lubi pochwały i popularność.

Z natury są to ludzie bardzo ładni, otoczenie raczej się na nich nie skarży. Fizycznie są dobrze zbudowani i niezwykle przystojni, jeśli chodzi o mężczyzn. Chętnie korzystają z nadarzających się okazji w życiu, nie mają też większego problemu ze znalezieniem dla siebie drugiej połowy. Bardzo są wówczas do niej przywiązani, jednak jeśli chodzi o dzieci, to zazwyczaj mają jedno.

Dzięki swej elokwencji oraz intuicji często zajmuje wysokie i prestiżowe stanowiska.

Problemy zdrowotne:

Z natury nie choruje, jednak jeżeli mu się coś przytrafi, to są to problemy z nerkami lub głową.

Najlepszy partner dla takiej osoby:

Zazwyczaj każdy związek jaki stworzy z drugą osobą będzie trwały. Jednak najtrwalszy związek uda mu się stworzyć z drugą osobą, która urodziła się w dniach:

  • od 21 maja do 23 czerwca
  • od 23 stycznia do 21 lutego.

Ty też masz urodziny właśnie 26 września?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉