Urodzeni 27 września

Osoba urodzona tego dnia jest wytrwała i nieustępliwa. Potrafi być pracowita, ale nie zawsze ma możliwość otrzymania zapłaty za swą ciężką pracę.

Zawsze pełna wiary we własne możliwości, pragnie władzy i dominacji nad innymi. Bardzo pewna siebie i uważa, że wszystko robi najlepiej, jednak jej działania nie zawsze spotykają się z pozytywną oceną. Mimo to, w sprawach zawodowych nigdy nie odpuszcza, jest przekonana o swej nieomylności.

Są to ludzie serdeczni, kochają mocno i namiętnie, zawsze bardzo przywiązane do osoby przez nich kochanej. Znają się na sztuce, ubierają się wytwornie i ze smakiem. Dzięki swej skrupulatności mogą zostać wziętym chirurgiem lub pracować w wojsku, a nawet być czynnym i dobrym politykiem. Czas wolny chętnie spędzają na wsi, a odpoczywają podczas pracy w polu czy ogródku. Jako młode osoby często pracują na dwóch etatach, dopiero w późniejszym wieku osiągają stabilizację i powodzenie w życiu.

Czego powinien się strzec?

Powinien uważać, aby nie popełnić błędu w życiu i nie wybrać dla siebie zawodu, który nie będzie go interesował lub będzie dla niego zbyt uciążliwy.

Co mu grozi?

Pomimo, iż są to osoby posiadające liczne zdolności, to jednak nie zawsze w życiu udaje im się je zaprezentować. Często życie potrafi spłatać im figla i postawić na drodze wiele problemów, nie do przezwyciężenia.

Kobieta urodzona 27 września:

Kobieta urodzona dzisiaj jest niezwykle kochliwa, miła, ładna, wesoła, inteligentna, delikatna i uczuciowa. Potrafi zachować się w każdej sytuacji, być subtelna i dyskretna.

Ogólnie są to osoby, którym bez problemu udaje się przekonać otoczenie do swoich racji i je zrealizować. Często zdarza się im, że są nieugięci zarówno przy drobnostce, jak i w sprawach zasadniczych. Przez swą nadmierną wrażliwość doprowadzają do częstych nieporozumień w środowisku w którym się obracają.

Ty też masz urodziny właśnie 27 września?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉