Urodzeni 28 września

Osoba urodzony w tym dniu jest człowiekiem walecznym. Jest także bardzo uzdolniona w kierunku artystycznym.

W większości ludzie urodzeni 28 września zajmują czołowe stanowiska, zawsze chcą być na pierwszym miejscu, co dość często im się udaje. Z natury są oni impulsywni i żywiołowi. Nastawieni są do życia wojowniczo, lubią walczyć i wcale się z tym nie kryją. Odznaczają się wysoką inteligencją i wysoko mierzą. Dzięki swej energiczności i przebojowości, potrafią w przekonywaniu drugiej osoby, użyć siły zamiast argumentów.

Często wydaje trafne sądy i oczywiście, musi się tym pochwalić. Posiada zdolności artystyczne, zwłaszcza w kierunku architektury i muzyki. Jest perfekcyjny w tym co robi. Kiedy czegoś się podejmuje, nic ani nikt, nie jest go w stanie zatrzymać, ani oderwać od raz obranego celu.

Zdarzają się jednak jednostki, które z zapałem przystępują do zadania, ale po pewnym czasie porzucają rozpoczętą pracę i przystępują do nowej, atrakcyjniejszej dla nich.

Wady tych osób:

Największą wadą tych ludzi jest brak cierpliwości i wytrwałości, aby doprowadzić sprawę do końca. Często tak się dzieje, że osoby te działają pod wpływem impulsu a nie logicznego myślenia.

Na co powinni zwracać uwagę?

Ludzie ci powinni uważać, gdyż grozi im niebezpieczeństwo od ognia lub żelaza ( nóż ), oraz utrata intratnego stanowiska, które zajmują.

Czego powinni się wystrzegać?

Przez swój impulsywny temperament mogą narazić się na niebezpieczeństwo fizyczne. Osoby te nie powinny również dać się wciągać w jakieś spory czy walki, zwłaszcza z użyciem broni. Może się to dla nich źle skończyć.

Podsumowując, są to ludzie pilni, wytrwali, gorliwi i pełni nadziei. Mimo tych zalet, nie zawsze potrafią zrealizować swoje marzenia. Są to osoby bardzo humanitarne.

Ty też masz urodziny właśnie 28 września?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉