Urodzeni 15 października

data-urodzenia-urodzeni-w-pazdzierniku

Osoba urodzona w dniu dzisiejszym, za wszelką cenę dąży do osiągnięcia doskonałości. Jest nieprzeciętnie zdolna, czym wzbudza podziw innych.

Jest to poważny, zastanawiający się nad życiem człowiek, wierny, dobry, a jego opinie są zawsze trafne i sprawiedliwe. Zazwyczaj wszechstronnie uzdolniony i to zarówno w kierunku nauk ścisłych, jak i sztuki. Wachlarz jego uzdolnień jest bardzo szeroki. Interesuje się historią, często patrzy w przyszłość, zapomina, a nawet nie chce pamiętać o teraźniejszości. Szanuje swoich rodziców, ale bardziej związany jest z ojcem.

Charakter kobiety:

Kobieta z 15 października, mimo, iż posiada w sobie dużo kobiecości, to obdarzona jest dużą siłą charakteru. Zazwyczaj skoncentrowana jest na swojej pracy i często wykonuje prace typowe dla mężczyzny. Jej największą wadą jest to, że w prowadzeniu gospodarstwa domowego nie zawsze jest porządna i mnóstwo rzeczy zapomina.

Charakter mężczyzny:

Mężczyzna urodzony w dniu dzisiejszym jest bardzo wszechstronny i posiada szeroki zakres zainteresowań. Z tego też powodu często nie może zdecydować się na wybór zawodu, gdyż wszystko go interesuje. Może nawet tak się zdarzyć, że w życiu będzie kilkakrotnie zmieniał swój zawód, twierdząc za każdym razem, że tamta praca była niezgodna z jego charakterem i zainteresowaniami. Zawsze jednak dąży do osiągnięcia doskonałości w danym kierunku, pracuje wytrwale i cierpliwie, oraz troszczy się o każdy najdrobniejszy szczegół.

Co mu grozi?

Modą mu grozić straty finansowe spowodowane własną lekkomyślnością i zbytnią pewnością siebie.

Jak wychowywać takie dziecko?

Otóż małe dzieci wyjątkowo trudne są do zrozumienia. Są one bardzo wrażliwe i łatwo mogą ulec różnym wpływom, nie zawsze pozytywnym. Zdarza się, że dziecko to mówi, albo robi takie rzeczy, że zarówno rodzice, jak i nauczyciele są zaniepokojeni takim stanem rzeczy. A tak naprawdę, zazwyczaj takie zachowanie jest niezależne od dziecka. Dlatego wychowując takiego młodego człowieka powinno zwracać się uwagę, aby wpoić mu jasne zasady postępowania i oby wydawanie poleceń było zdecydowane. Jeżeli dziecko ma wybuch gniewu czy agresji, powinno się je wyciszyć łagodną perswazją. Dzieci takie szybko się rozwijają, stopniowo odkrywają prawdę i chętnie podejmują wysiłki w celu poprawy i samodoskonalenia się.

Ty też masz urodziny właśnie 15 października?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉