Urodzeni 02 listopada

Osoba urodzona w tym dniu jest bezwzględna. Nie potrafi być pobłażliwa w stosunku do innych, prędzej skarci, niż pochwali.

Jest nieco złośliwa, jednak bardzo dobrze potrafi maskować swoje myśli i poglądy, a swojego wewnętrznego „ja”, nikomu do końca nie da poznać. Niezmiernie skryta, krytyczna, a nawet ironiczna, nie jest jednakże wolna od złudzeń, którym często ulega. Z drugiej strony, jest to osoba zdecydowana i bardzo pewna siebie, kiedy raz podejmie decyzję, to będzie przy niej stała i nieważne, czy będzie ona dobra, czy zła. Trudno jest ją wybadać i ocenić, gdyż idealnie potrafi wyprowadzić innych w pole.

Jest bardziej osobą kapryśną niż złośliwą, ale należy pamiętać, że jak kogoś lubi, to potrafi mu pomóc, jak nienawidzi – to na zawsze. Wokół siebie ma wielu przyjaciół i osób, które ją ubóstwiają, ale ona w stosunku do nich stara się tak zachowywać, aby nie mieć żadnych wobec nich zobowiązań. Taktowna, a zarazem przebiegła, jeśli tego wymaga sytuacja, potrafi pogodzić się nawet z wrogiem. Jeśli chodzi o rozwiązanie sporów, potrafi być niezwykle taktowna, natomiast bez problemu potrafi zawierać i likwidować przyjaźnie.

Będąc osobą władczą i pewną siebie, nie potrafi być wyrozumiała dla ludzi słabszych i mniej zdolnych. Nie potrafi też pogodzić się z faktem, że poglądy tych ludzi mogą się różnić od jej własnych. Nie lubi ona ludzi, którzy co chwila zmieniają zdanie i są emocjonalnie chwiejni. Dzięki swej silnej woli potrafi panować nad ludźmi.

Ludzie ci nie znają takich cech charakteru jak: wahanie się, czy niepewność, nie mówiąc już o kompromisie, czy sentymentalizmie, te wartości są im obce. Interesuje ich to, co dziwne, inne, oryginalne, chętnie także podejmują studia w tym kierunku. W dziedzinie abstrakcji czują się tak samo dobrze, a może nawet lepiej, niż w życiu realnym. Ich kodeks moralny ma wysoką poprzeczkę i jest bardzo surowy. Bardzo rzadko się mylą, wybierając dla siebie partnera życiowego, często rozpoznają go już podczas pierwszego spojrzenia.

Wady:

Zdarzają im się okresy wielkiej bierności, wówczas, dosłownie – nie robią nic. Swych przyjaciół tolerują tak długo, dopóki są im potrzebni, ewentualnie, nie wtrącają się w ich życie. Jeżeli jest inaczej, to zwyczajnie odwracają się od nich.

Ty też masz urodziny właśnie 02 listopada?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉