Urodzeni 03 listopada

Osoba urodzona w tym dniu jest stanowcza i elokwentna. To również wielki zwolennik wszelkiego rodzaju postępu.

Urodzony 03 listopada dzięki swobodzie wypowiedzi, oraz talentowi krasomówczemu potrafi przekonać do siebie niemalże każdego człowieka. Całkiem doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Ma dość impulsywny charakter i jest wytrwały w swych dążeniach, posiada także wrodzone zdolności artystyczne i literackie. Ma specyficzny sposób zachowania, który wyróżnia się męskością, stanowczością i intensywnością, oraz dysponuje dużym autorytetem. Jest osobą idącą z duchem czasu i nie lubi, gdy wciska mu się przestarzałe poglądy, czy inne rzeczy, które wyszły z obiegu. W dodatku musi bardzo uważać, aby nie powiedzieć czegoś, co sprawiłoby drugiej osobie ból.

Nie lubi, gdy proponuje mu się drugorzędne stanowisko, gdyż uważa, że jemu należy się wszystko, co najlepsze i na samym szczycie. Jeśli jednak nie jest w stanie dostać tego, co chce, godzi się z tym faktem, ale strasznie to przeżywa. Wówczas jego zmysł wzroku wyostrza się i dostrzega nawet najmniejsze uchybienia, aby za chwilę z satysfakcją wytknąć innym błędy i niedociągnięcia.

Są to osoby, które nie znają lęku przed wystąpieniami publicznymi i bardzo to lubią. Mogą wówczas pokazać swoją wyższość i pochwalić się swym powodzeniem w życiu.

Wady:

Potrafi być arogancki, bezczelny i dość nieostrożny. Jest przy tym niezwykle seksowny, uwodzicielski i zazdrosny. Przez te swoje zadufanie w sobie, staje się mało przewidujący, co często doprowadza go do rozczarowania.

Co mu grozi?

Poprzez swoje urojenia i nadmierną ostrożność, oraz wytykanie innym małych potknięć, często nie zauważa prawdziwego niebezpieczeństwa, jakie może mu zagrażać. Przez to, w ważnych dla niego okazjach życiowych, może zostać wyprowadzony w pole.

Ty też masz urodziny właśnie 03 listopada?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉