Urodzeni 04 listopada

Osoba urodzona w tym dniu jest przezorna, cierpliwa i bardzo kreatywna. Zazwyczaj  przez życie idzie własną drogą.

Urodzony 04 listopada z natury jest człowiekiem opanowanym. Posiada mnóstwo oryginalnych pomysłów, zawsze też dąży do osiągnięcia niezależności i zdobycia władzy. Jest bardzo spostrzegawczy, a zarazem obiektywny w ocenie innych. Podczas projektowania, weny twórczej poszukuje wyłącznie w sobie samym. Posiada niezwykle oryginalne idee, które dzięki swemu uporowi i zaciętości bez większego problemu wciela w życie. Jego ambicje są wysokie i pragnie, aby otoczenie je respektowało, a wszelka niesubordynacja, jest przez niego niemile widziana. Nie okazuje tego jednak publicznie, gdyż dba o swoją opinię i pragnie cieszyć się dobrą sławą w oczach świata.

Niezmiernie trudno jest wpłynąć na te osoby, gdyż nie ulegają ani skargom, ani pogróżkom. Potrafią zawsze zachować zimną krew i to w każdych okolicznościach. Przez takie postępowanie często ludzie ci uważani są za osoby nieczułe, ale są to tylko pozory, które wynikają zazwyczaj z ich nadmiernej pewności siebie.

W gruncie rzeczy, są to osoby bardzo wrażliwe, o nieprzeciętnych umiejętnościach artystycznych, odznaczają się zdolnościami dyplomatycznymi. Bez problemu mogą zajmować nawet wysokie stanowiska państwowe.

Co im grozi?

Z pewnością posiadają dość liczne grono wrogów, którzy pragną ich potknięcia i upadku. W większości osoby urodzone w dniu dzisiejszym, bez większego problemu, dają sobie ze swoimi wrogami radę. Niestety, ale często staje się to kosztem obniżenia ich poziomu życia wewnętrznego.

Ty też masz urodziny właśnie 04 listopada?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉