Urodzeni 08 listopada

Osoba urodzona w tym dniu posiada tak silną osobowość, że potrafi przezwyciężyć swoje wady i jeszcze przekonać do siebie otoczenie.

Urodzeni 08 listopada posiadają mocny charakter i twarde zasady, które potęgują się wraz z wiekiem. Pomimo tego są wrażliwi i idealnie potrafią wpływać na innych. Dzięki tym właściwościom doskonale orientują się w sytuacjach życiowych. Zazwyczaj cierpliwi, ale tylko do czasu. Jeśli ktoś ich zdenerwuje potrafią być bezwzględni, a nawet może dojść do rękoczynów.

W późniejszym wieku przejawiają zainteresowania w kierunku mistycyzmu i niektóre z tych osób dążą do ich osiągnięcia. Kiedy ludzie ci osiągną pełny wewnętrzny rozwój duchowy, to wówczas potrafią przezwyciężyć swoje wady i stają się jednostkami wartościowymi. Posiadają humanitarne odruchy, są chętni do świadczenia przyjacielskich usług i pocieszania osób, które mają psychiczne i fizyczne problemy. Często okazują im serce, życzliwość i łaskawość.

Problemy zdrowotne urodzonych tego dnia:

Kiedy człowiek ten zachoruje, nie biegnie do lekarza, a zaczyna sam walkę z chorobą, kładąc się do łóżka, wypoczywając i zażywając silne medykamenty, tylko jemu znane. Osoba ta nie uznaje półśrodków, wychodzi z założenia, że jak coś ma zrobić, to robi to w całości i dobrze, aby więcej się do tego nie cofać. Dzięki takiemu podejściu do życia i własnemu samozaparciu, osoby te dość szybko dochodzą do zdrowia, bądź wychodzą z problemów. Jedynym odstępstwem od tych założeń jest chęć poprawy swego wyglądu poprzez chirurgiczną ingerencję. To wydaje im się celowe i uzasadnione.

Ty też masz urodziny właśnie 08 listopada?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉