Urodzeni 04 grudnia

Osoba urodzona w tym dniu jest bardzo aktywna. Jest niezwykle zmysłowa i zniewalająca. Zawsze tolerancyjna dla innych i wyrozumiała.

Urodzona 04 grudnia z natury jest odważną osóbką, w dodatku niezmiernie ambitną i ceniącą sobie niezależność. W dodatku należy do osób bardzo atrakcyjnych. Zawsze chętnie broni demokracji i nie potrafi przejść obojętnie obok cierpienia ludzkiego, aby nie pomóc innym w obronie ich poglądów. Dzięki takim poglądom i zachowaniom wielokrotnie zostaje osobą znaną i cenioną, chociaż jej język bywa cięty i nie zawsze potrafi nad nim zapanować. Lubi prowadzić dyskusje, które znacznie różnią się od zdania ogółu. Posiada talent artystyczny i może z powodzeniem odnieść sukces w tym zakresie.

Jest to człowiek niezwykle wrażliwy, impulsywny, potrafiący współczuć innym i dąży do osiągnięcia wolności.

Wady:

Jego największą wadą jest wpadanie w gniew i skłonność do przesady. Potrafi być bardzo drażliwy, co niekiedy irytuje innych. Inną jego wadą, jest pożądanie i często dąży do zaspokojenia tej żądzy.

Co im grozi?

W pogoni za uciechami życia doczesnego, może mu się przytrafić jakiś mały wypadek. Może też zostać narażony na inne niebezpieczeństwa, czy przykrości domowe.

Czego powinni się wystrzegać?

Osoby te powinny nieco przystopować w uganianiu się za płcią przeciwną. Często w tej pogoni zapominają o trwałych związkach i wówczas nawet nie zdążą założyć własnej rodziny.

Niekiedy osoby urodzone tego dnia, albo żyją w związku otwartym, albo zawierają małżeństwa i to nie jedno.

Kto urodził się w dniu dzisiejszym jest osobą bardzo łagodną, szlachetną i wielkoduszną. Jest zawsze przyjacielsko nastawiony do całej ludzkości i niezmiernie łatwo nawiązuje nowe kontakty. Często prowadzi też beztroski i lekki tryb życia.

Ty też masz urodziny właśnie 04 grudnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉