Urodzeni 06 grudnia

Osoba urodzona w tym dniu pasjonuje się sportem i uwielbia ćwiczyć, zwłaszcza na świeżym powietrzu. Zawsze lubi aktywnie spędzać czas.

Urodzona 06 grudnia jest inteligentna, mądra, pracowita, potrafi ciężko pracować, aby zrealizować swoje życiowe projekty. Interesuje się literaturą i historią, posiada wyrafinowany smak i wysoką kulturę osobistą. Zawsze jest dobroduszna i życzliwie nastawiona w stosunku do ludzi, chętnie też spełnia ich prośby. Żyje dzięki aktywności, gdyż to ona ją nakręca i pobudza do działania. Chętnie pobiera naukę od innych, ale także ciągnie ją do książek. Zdarza się, że ulega nagłym atakom pesymizmu i zmienności, oraz niepewności. Jednak dość szybko ten stan jej mija i równie szybko powraca do swej wcześniejszej aktywności..

Z natury są to osoby optymistyczne, jednak, tak jak każdemu, zdarzają się chwile słabości i zwątpienia. Niezwykle łatwo przychodzi im zawieranie nowych znajomości, nie mają z tym problemu. Interesują się też sprawami innych z radością i nadzieją spoglądają w przyszłość, starają się żyć na luzie.

Zdrowie tych osób:

Sport to ich drugie życie, uwielbiają wręcz aktywny tryb życia. Powinni jednak oni być ostrożni uprawiając niektóre dyscypliny sportowe. Nie każda dyscyplina sportowa idzie w parze z ich zdrowiem. Mimo to, zazwyczaj żyją dość długo i choroby rzadko ich się łapią. Ewentualnie, jedyną chorobą jaka ich może dopaść, a jest związana z nadmiernym ich wysiłkiem podczas uprawiania sportu, to jest problem z płucami, np. astma. Ale i na to jest sposób, gdyż ćwicząc na świeżym powietrzu bardzo szybko mogą się jej pozbyć.

Posiadają także bardzo dobrą pamięć, długo wszystko pamiętają. Jednak nie wykorzystują tych informacji do niecnych celów. Pracują gorliwie, dzięki czemu osiągają zamierzony sukces.

Ty też masz urodziny właśnie 06 grudnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉