Urodzeni 08 grudnia

Osoba urodzona w tym dniu jest zaradna, energiczna i pomysłowa. Jest też bardzo uczuciowa, do życia podchodzi optymistycznie.

Urodzona 08 grudnia posiada silny charakter. Jest bardzo pracowita, łatwo się wszystkim przejmuje, samodzielnie podejmuje wszystkie decyzje. Jest osobą sugestywną o jasno sprecyzowanych poglądach, postępową i potrafiącą z niezwykłą precyzją przewidywać przyszłe wydarzenia. Jeśli chodzi o podejmowanie przez nią decyzji, to robi to szybko, bez oglądania się na innych.

Także w sprawach finansowych ma wszystko skrupulatnie poukładane. Nie szasta pieniędzmi bez potrzeby, zanim coś kupi, musi przemyśleć, czy aby na pewno jest jej to potrzebne. Mimo braku rozrzutności, nie należy do osób skąpych. Interesuje się muzyką i jest w tym kierunku uzdolniona, oraz fascynuje się również filozofią i religią, ale raczej jako nauką.

Kobiety z tego dnia bardzo lubią dzieci i zwierzęta, są zawsze doskonałymi żonami i matkami, a do tego potrafią oszczędzać.

Wady:

Ludzie ci są bardzo niezależni, co niekiedy powoduje u innych, drażliwość lub niechęć w stosunku do nich. Lubią także być w centrum zainteresowania, nie stronią także od przyjemności. Jednak nie troszczą się zbytnio o inne przyziemne sprawy.

Czego powinni się wystrzegać?

Podejmując się wykonania jakiegoś zadania, powinni wpierw zastanowić się nad efektami końcowymi, gdyż może się okazać, że napracują się, a nic z tego nie będzie. Taki sposób postępowania przyniesie im więcej strat niż korzyści, oraz możliwość utraty swojego stanowiska pracy.

Do czego powinni dążyć?

Powinni swoje namiętności trzymać na wodzy i nie uganiać się za tanimi sensacjami. To tylko spowoduje u nich opóźnienia. Powinni dążyć do samowychowania, gdyż tylko w ten sposób zdobywszy intratne stanowisko, będą w stanie je zachować.

Ty też masz urodziny właśnie 08 grudnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉