Urodzeni 10 grudnia

Osoba urodzona w tym dniu jest oryginalna, ale nieco dziwna. Ma wybuchowy charakter i oznacza się dużą intuicją, która z wiekiem się wyostrza.

Żyje w swoim świecie fantazji i romantyczności, interesuje się magią i sekretami innych. Jej sposób bycia i ubioru może niekiedy bulwersować, ale dla tych osób jest to normalne. Ludzie ci posiadają głęboką wiarę w swoje nieziemskie możliwości i zdolność przewidywania. Uważają, że posiadają zdolności prorocze. Są dość ruchliwi, a ich zachowanie często bywa ostentacyjne i otwarte. Nie dają sobie nic powiedzieć i bardzo cenią sobie wolność w każdej postaci.

Wady:

Czasami potrafią być zbyt otwarci. Za to są bardzo szczerzy i zbyt pewni siebie, co nie zawsze jest akceptowane przez ogół. Jeśli nie będą ostrożni i będą zbyt dużo mówili, może im się zdarzyć, że powiedzą zbyt wiele, niż zamierzali pierwotnie.

Za bardzo także przywiązują wagę do rzeczy nierealnych. Zajmują się projektami, które nie mają szansy na realizację i przez to niekiedy w życiu im się nie wiedzie.

Do czego powinna dążyć?

Przez to, że jest zbyt szczera i mówi prawdę, choćby była najgorsza, to jej słowa potrafią ranić. Otoczenie nie rozumie, dlaczego to robi. Dlatego powinna mieć więcej w sobie uprzejmości i łagodności, a nie mówić to, co jej ślina na język przyniesie. Nawet jeśli chce powiedzieć prawdę, powinna to zrobić umiejętnie, aby nie zrazić do siebie innych.

Jeśli chodzi o związki małżeńskie, to ludzie ci powinni tak się dobrać, aby byli do siebie podobni, jeśli chodzi o myślenie i postępowanie. W przeciwnym razie nie będzie to udany związek, będzie narażony na liczne kłótnie i nieporozumienia. Także ich niezależność nie będzie tolerowana w małżeństwie.

Są to specyficzne osoby, bardzo przywiązane do swoich poglądów i racji. Jeśli ich nadzieje zostaną zawiedzione, staną się osobami rozgoryczonymi. Kobiety są wówczas milczące i nieszczęśliwe, a mężczyźni mogą popaść w depresję.

Ty też masz urodziny właśnie 10 grudnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉