Urodzeni 30 grudnia

Osoba urodzona w tym dniu jest inteligentna, sprytna i bardzo pomysłowa, bardzo zręcznie potrafi wyprowadzić innych w pole.

Jest to człowiek poważny, w dodatku obdarzony dużymi możliwościami rozwoju. Z jednej strony jest spokojny, cierpliwy i skoncentrowany na tym, co robi, a z drugiej strony, potrafi być bardzo uparty i nieobiektywny. Jeśli musi bywać w towarzystwie, to wybiera towarzystwo osób wielkich i wspaniałych. Z natury to typowy odludek, który chętnie izoluje się od ludzi. Najchętniej lubi przebywać we własnym towarzystwie pośród własnych myśli. Do życia podchodzi dość obojętnie, ale jedno można mu przyznać, zawsze jest zadowolony z siebie. Pomimo tego, jego poczucie szczęścia i radości nie jest zbyt wielkie.

Posiada także wyjątkowe zdolności detektywistyczne. Przed jego krytycznym i przenikliwym umysłem nic nie daje się ukryć. Mimo, iż jest odludkiem, to jednak w głębi serca pragnie, aby go wszyscy wokół podziwiali i cenili. Często nawet sam nie zdaje sobie z tego sprawy.

Problemy zdrowotne osób urodzonych 30 grudnia:

Osoba ta często przesiaduje po nocach, ciężko pracując zamiast odpoczywać. Swym nadmiernym pracoholizmem osłabia swój organizm i ściąga na siebie różne choroby. Kojący wpływ na jego organizm i samopoczucie mają samotne medytacje, dlatego powinien jak najczęściej to robić. Dzięki temu nie tylko odpocznie. ale także rozwinie swój umysł w pełni, a dzięki temu zwiększy w sobie zdolności dyplomatyczne, wytrwałość i inteligencję.

Kobieta urodzona 30 grudnia:

Kobieta urodzona tego dnia potrafi być wspaniałą panią domu, praktyczną i oszczędną. Zna się także na interesach, a w towarzystwie daje sobie z powodzeniem radę. Jest także bardzo rozsądną osobą.

Ludzie z tego dnia niezbyt często wstępują w związek małżeński z osobami starszymi od siebie, lub rozwiedzionymi. Pragną oni osiągnąć w życiu jakiś wyższy cel, ale te dążenie jest niezwykle dobrze przemyślane pod każdym względem.

Ty też masz urodziny właśnie 30 grudnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉