Urodzeni 02 stycznia

Urodzeni 02 stycznia należą do ostrożnych dyplomatów. Największym ich pragnieniem jest umiejętność wcielenia swoich pragnień i ideałów w życie. 

Są to ludzie, którym bez problemu można w pełni zaufać i z pewnością nikt się na nich nie zawiedzie. Z natury są poważni i niezachwiani w swych poglądach. Nic nie robią pochopnie, muszą wcześniej sobie wszystko dokładnie przemyśleć, aby podjąć jakąś wiążącą decyzję. Dyskretni i taktowni, a przy tym skryci, potrafią także dochować tajemnicy, i to nie tylko własnych, ale i cudzych.

Nie przepada za pochlebstwami, gdyż uważa, że często są one nieszczere. Jednak w głębi serca, jest wrażliwy na ocenę, zwłaszcza swojej pracy. Nie lubi także uzewnętrzniać swoich emocji. Jest to człowiek raczej zamknięty w sobie i polegający wyłącznie na swoich możliwościach. Niezbyt często zajmuje wysokie stanowiska, a jeśli mu się to uda, wówczas zostaje w pełni obdarzony zaufaniem innych. Najczęściej piastuje stanowiska urzędnicze, chociaż niezbyt prestiżowe.

Są to osoby z mnóstwem ciekawych pomysłów i marzeń, jednak nie zawsze udaje im się je zrealizować. Dość często napadają go stany depresyjne, dlatego najlepszym wyjściem dla nich, okazuje się systematyczna i spokojna praca.

O co powinni się oni troszczyć?

Przede wszystkim powinni starać się rozmawiać z ludźmi, wymieniać się poglądami, a nie tkwić w swoim świecie. Mimo, iż dążą oni z wielkim poświęceniem do zrealizowania swoich celów, to poprzez to, że nie potrafią obiektywnie ocenić pracy i zaangażowania innych, często źle oceniają pomoc i pracę ludzi, którzy chcą im pomóc.

Do czego powinni dążyć?

Powinni bliżej przyjrzeć się swojemu dosyć trudnemu charakterowi, poznać swoje mocne i słabe strony, i starać się pracować nad ich wzmocnieniem. Jeśli uda mu się to osiągnąć, wówczas z pewnością zajdzie dużo wyżej.

W życiu nie powinien ciągle oglądać się za siebie i porównywać tego co już było, minęło z tym, co jest obecnie. Pewnych rzeczy nie daje się cofnąć, ani naprawić, dlatego warto zostawić przeszłość za sobą i skupić się nad teraźniejszością, i przyszłością. Nie powinien także zamartwiać się problemami finansowymi, gdyż ma on tendencję do ich przezwyciężania, ale sam musi do tego dojść.

Ty też masz urodziny właśnie 02 stycznia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉