Urodzeni 09 stycznia

Urodzeni 09 stycznia to niezwykle subtelne osoby, lubiące to, co inne i unikalne. Posiadają przy tym zdolności artystyczne. To osoby, które są uwodzicielskie i kuszące.

Z natury jest osobą o podwójnych skłonnościach zarówno w kierunku dobra jak i zła, dlatego często przeżywa podwójnie, w zależności od sytuacji. Dla jednych może wydawać się osobą poważną, dystyngowaną, umiejącą się pięknie wypowiadać. Dla innych, może okazać się człowiekiem niezdecydowanym, nie potrafiącym się wypowiadać, nie umiejącym się zachować. Jest to właśnie spowodowane jej podwójną naturą i nigdy nie można stwierdzić, która z tych osobowości z nami się spotyka. Podobnie odnosi się to do ich dążeń materialnych. Z jednej strony zwracają oni szczególną uwagę na pieniądze, a z drugiej, jest im to obojętne, czy uda im się osiągnąć wysoki status materialny, czy też nie.

Wady:

Jego największą, a zarazem najbardziej denerwującą wadą jest to, że nie jest osobą szczerą. Nigdy też nie przyznaje się do winy, nawet przed samym sobą. W dodatku, jak mu się coś nie podoba, czy jest niezgodne z jego zamysłem, to nigdy niczego nie poprze, choćby to nawet było dla niego dobre.

Z niebywałą satysfakcją przeciwstawia się ogólnie przyjętym normom, a ludzi, którzy są łagodni i dobrzy, nie umie znieść. Także podczas wspólnych zakupów potrafi być, albo bardzo skąpy, albo niezwykle rozrzutny. Takie zachowania są często uzależnione od jego fantazji, humoru i innych niezależnych sytuacji. Kiedy jest w dobrym nastroju, wówczas jest miły i niezwykle hojny, można od niego wtedy wiele wyciągnąć. Jeżeli jednak czymś się zdenerwuje i jest zły, to wówczas potrafi wszystko wywrócić do góry nogami i nic, ani nikt, nie jest w stanie go zadowolić. A żeby jeszcze móc dokuczyć, to potrafi być tak skąpym, że nie da nawet na jedzenie.

Co mu grozi?

Jego zbyt kłótliwa i agresywna natura może doprowadzić go do ogromnych problemów i trudności w życiu.

Ty też masz urodziny właśnie 09 stycznia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉