Urodzeni 25 stycznia

Urodzeni 25 stycznia chętnie udzielają się społecznie. Posiadają liczne grono przyjaciół.

Wyrozumiała, szlachetna i sympatyczna, odznacza się zdrowym rozsądkiem i trafnością swych spostrzeżeń. Jest bardzo gościnna i nad wyraz uprzejma, zawsze troszczy się o wygody swoich gości. Posiada dar przyciągania do siebie osób, w jej życiu nie brakuje zarówno znajomych, jak i przyjaciół. Cechuje się wielką wyobraźnią, jednak przy swych wszystkich pozytywnych walorach, bywa niekiedy kapryśna, lub rozkojarzona. Jest osobą niezwykle inteligentną, precyzyjnie potrafi rozszyfrować intencje innych ludzi, oraz wyrażać bardzo trafne opinie na jakiś temat. Dzięki swym zdolnościom analitycznym i praktycznym bardzo dobrze sprawdza się w zawodzie detektywa, sędziego, czy prawnika. Wybierając

Osoba urodzona w tym dniu jest zwolennikiem perfekcji w każdym calu i stara się pozytywnie wpływać na swoje otoczenie.

Zalety:

Należy do osób o silnym i władczym charakterze. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych do wykonania, potrafi zawsze utorować sobie drogę i pokonać wszystkie przeszkody. Niczego się nie boi, posiada bardzo szerokie poglądy i wszechstronne zainteresowania. Na co dzień, jest dość spokojnym i łagodnym człowiekiem, zwłaszcza w stosunku do najbliższych osób. W życiu jest czujny i bystry, dzięki czemu nieustannie posuwa się naprzód. Ma dość wysokie ideały, które skutecznie propaguje w życiu i w obronie których potrafi bohatersko walczyć. Jest osobą bardzo rozsądną i logicznie myślącą, dlatego nie lubi, gdy ktoś nim kieruje, to on woli kierować innymi.

Posiada także świetną intuicję, dzięki której doskonale orientuje się we wszystkim, co się wokół niego dzieje. Gdy w końcu osiągnie pełny rozwój duchowy, wówczas przenika tajemnice przyrody i nie tak łatwo daje się wyprowadzić w pole. Ma wielu przyjaciół, którzy wywierają na niego zawsze pozytywny wpływ, a nawet często przyczyniają się do jego rozwoju duchowego. Swoje poglądy i zapatrywania nie zatrzymuje wyłącznie dla siebie, ale chce, aby wszyscy wokół mogli je poznać.

Dąży również do tego, aby otoczenie było zgodne z jego poglądami i z takimi ludźmi czuje się najlepiej. Jednak nie wszyscy z kolei czują się dobrze w otoczeniu takiego człowieka, gdyż często poddaje krytyce zarówno ludzi, jak i ich czyny. Można powiedzieć, że w życiu działa szybko i otwarcie, co jest jego atutem.

Jeśli chodzi o jego zdrowie, to często miewa problemy z krążeniem krwi, zawodzą mu nerwy, zwłaszcza jeśli chodzi o kobiety. W miłości są oni dosyć szczęśliwi, ale radykalna zmiana na lepsze następuje dopiero po ślubie. W małżeństwie są szczęśliwi, jednak nie zawsze mają dzieci, gdyż wolą żyć dla siebie i korzystać z życia.

Czego powinni się wystrzegać?

Przede wszystkim kobiet, gdyż właśnie przez nie doznają wielu niepotrzebnych przykrości. Także muszą uważać na fałszywych przyjaciół, którzy będą chcieli pokrzyżować im szyki w ich dążeniach życiowych.

Ty też masz urodziny właśnie 25 stycznia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉