Urodzeni 29 stycznia

Osoba urodzona w tym dniu jest zwolennikiem perfekcji w każdym calu i stara się pozytywnie wpływać na swoje otoczenie.

Urodzona 29 stycznia należy do osób o silnym i władczym charakterze. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych do wykonania, potrafi zawsze utorować sobie drogę i pokonać wszystkie przeszkody. Niczego się nie boi, posiada bardzo szerokie poglądy i wszechstronne zainteresowania. Na co dzień, jest jest dość spokojnym i łagodnym człowiekiem, zwłaszcza w stosunku do najbliższych osób. W życiu jest czujna i bystra, dzięki czemu nieustannie posuwa się naprzód. Ma dość wysokie ideały, które skutecznie propaguje w życiu i w obronie których potrafi bohatersko walczyć. Jest osobą bardzo rozsądną i logicznie myślącą, dlatego nie lubi, gdy ktoś nią kieruje, to ona woli kierować innymi.

Posiada także świetną intuicję, dzięki której doskonale orientuje się we wszystkim, co się wokół niej dzieje. Gdy w końcu osiągnie pełny rozwój duchowy, wówczas przenika tajemnice przyrody i nie tak łatwo daje się wyprowadzić w pole. Ma wielu przyjaciół, którzy wywierają na nią zawsze pozytywny wpływ, a nawet często przyczyniają się do jej rozwoju duchowego. Swoje poglądy i zapatrywania nie zatrzymuje wyłącznie dla siebie, ale chce, aby wszyscy wokół mogli je poznać.

Dąży również do tego, aby otoczenie było zgodne z jej poglądami i z takimi ludźmi czuje się najlepiej. Jednak nie wszyscy z kolei czują się dobrze w otoczeniu takiego człowieka, gdyż często poddaje krytyce zarówno ludzi, jak i ich czyny. Można powiedzieć, że w życiu działa szybko i otwarcie, co jest jej atutem.

Jeśli chodzi o jej zdrowie, to często miewa problemy z krążeniem krwi, zawodzą jej nerwy, zwłaszcza jeśli chodzi o kobiety. W miłości są oni dosyć szczęśliwi, ale radykalna zmiana na lepsze następuje dopiero po ślubie. W małżeństwie są szczęśliwi, jednak nie zawsze mają dzieci, gdyż wolą żyć dla siebie i korzystać z życia.

Czego powinni się wystrzegać?

Przede wszystkim kobiet, gdyż właśnie przez nie doznają wielu niepotrzebnych przykrości. Także muszą uważać na fałszywych przyjaciół, którzy będą chcieli pokrzyżować im szyki w ich dążeniach życiowych. 

Ty też masz urodziny właśnie 29 stycznia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉