Urodzeni 18 lutego

Osoba urodzona w tym dniu lubi udzielać się publicznie i pragnie zrobić w życiu karierę. 

Posiada duże zdolności zarówno w atakowaniu przeciwnika jak i w bronieniu swej pozycji, dlatego może zostać doskonałym adwokatem. Ma otwarty umysł, jest inteligentny i błyskotliwy, potrafi się precyzyjnie i komunikatywnie wysławiać. Lubi się uczyć, a wiedzę jaką zdobywa w trakcie nauki potrafi odpowiednio spożytkować. Zazwyczaj jego droga życiowa usłana jest sukcesami i licznymi zaszczytami. Natomiast aktywność życiowa, związana jest ściśle z jego karierą, która pochłania mnóstwo jego czasu do tego stopnia, że brakuje mu często czasu na własne życie osobiste.

Żądny jest uznania i lubi, kiedy jego czyny są doceniane. Znajomi i przyjaciele często nie potrafią go zrozumieć, więc stara się być grzeczny także w stosunku do innych. Jednak to owi przyjaciele są o takie sytuacje zazdrośni i nie potrafią tego tolerować. Niestety, własnie w takich momentach ta przyjaźń bywa często poddawana próbie przetrwania.

Osoba urodzona 18 lutego nie potrafi tak w ślepo zaufać innym, musi najpierw dogłębnie prześwietlić drugą osobę, sprawdzić wiarygodność i sensowność jej słów, a dopiero wówczas podejmuje decyzję. Na szczęście, zazwyczaj udaje jej się to robić niezauważalnie dla innych.

Wady:

Największą ich wadą jest zarozumiałość, urojenia, manipulowanie ludźmi i robienie kariery „po trupach”, gdyż niektórym z nich brakuje wartości w życiu. Często myślą oni, że wszystkiego w życiu można dokonać za pomocą robienia innym głupich kawałów, czy gierek. Przez pewien czas może mu się to udawać, ale w końcu wpada i wówczas doznaje uszczerbku na zdrowiu.

Ale to tylko nieliczne grono tak ma, pozostała część z tych osób, dzięki swej inteligencji i krytycznemu spojrzeniu, potrafi tak skoncentrować swe siły, że osiąga same sukcesy w życiu.

Ludzie ci z reguły mają bardzo łagodny charakter i nie należą do „ciężkich”. Posiadają królewską naturę, lubią występować publiczne, spełniać dobre uczynki i z pewnością wysoko zachodzą.

Niezmiernie wysoko cenią sobie wolność wewnętrzną, wiodą spokojne życie rodzinne, są bardzo wierni swojemu partnerowi.

Ty też masz urodziny właśnie 18 lutego?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉