Urodzeni 19 lutego

Osoba urodzona w tym dniu interesuje się zagadnieniami naukowymi.

Uczucia tych osób nie są zbyt gorące, ale za to zawsze stałe i szlachetne. Posiadają oni wysokie ambicje i poczucie własnej godności, swoje wysiłki skupiają na osiągnięciu wysokiej pozycji i autorytetu. Wykazują też zdolności do panowania i sprawowania władzy. Chociaż często są niskiego pochodzenia, to szybko wysuwają się do przodu, osiągając lepszą pozycję życiową, niż jego poprzednicy, lub koledzy.

Bardziej zainteresowani są sprawami ogólnoludzkimi niż drobnymi wydarzeniami życia codziennego. Nie interesują ich cierpienia pojedynczych ludzi, wolą zajmować się szerszymi zagadnieniami dotyczącymi całego społeczeństwa. Interesują ich zagadnienia ekonomiczne dotyczące wszystkich ludzi, a nie pomoc poszczególnym jednostkom. Takie zachowanie, w niektórych przypadkach, staje się ich obsesją, która może doprowadzić ich do niepowodzeń życiowych.

Zaleta

Powściągliwy i rozważny, potrafi dochować powierzonej tajemnicy, chętnie przyjmuje nowe idee nie przekreślając starych.

Niełatwo jest w nim rozbudzić entuzjazm. Mimo, iż z natury jest sympatyczną osobą, to nie zawsze udaje mu się osiągnąć popularność wśród szerszej masy społeczeństwa. Zazwyczaj przeciętni ludzie nie potrafią docenić wartości tych osób, ponieważ oni nie reagują na każde doznanie. Często muszą się nad całością zastanowić, dopiero później obmyślają swoje dalsze kroki. Takie postępowanie ich bliscy uważają za wadę, gdyż często życie wymaga od nas szybkiej reakcji na niektóre działania i szybkiego podjęcia decyzji, a nie zwlekania, czy obmyślania dalszego postępowania. Taka bierność może doprowadzić do nieprzyjemnych konsekwencji i zaważyć na karierze życiowej tych osób.

Urodzeni 19 lutego są zamknięci w sobie, żyją we własnym świecie, ale posiadają cenny dar – dar przewidywania. W pracy natomiast są cenieni za swoją staranność i perfekcję. Potrafią również zgodnie żyć ze swoimi sąsiadami, gdyż pochłonięci własną pracą, nie wtrącają się w życie innych.

Najlepszy dla nich zawód

Najlepiej sprawdza się w zawodach związanych z elektrycznością, radiem, kinem, lotnictwem czy koleją. Gdy w końcu staje się bogaty, wówczas z jego bogactwa korzystają inni.

Ty też masz urodziny właśnie 19 lutego?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉