Urodzeni 08 marca

Osoba urodzona w tym dniu jest aktywna, chętnie uprawia sport. Lubi też muzykę, dlatego jest uzdolniona w tym kierunku, łatwo się wzrusza.

Urodzona 08 marca jest uparta i dąży do zrealizowania swoich celów nie licząc się ze skutkami. Posiada nie tylko zdolności organizacyjne, ale potrafi również świetnie zarządzać ludźmi i firmami. Lubi przygody i uwielbia uprawiać sport, zwłaszcza na świeżym powietrzu, co jednak może być dla niej niebezpieczne, zwłaszcza jeśli chodzi o sporty ekstremalne. Ma zdolności naśladowcze i robi to rewelacyjnie, dodatkowo interesuje się kierunkami artystycznymi. Lubi w samotności rozmyślać nad sensem życia.

W tym dniu rodzą się zazwyczaj dwa typy ludzi.

Pierwszy typ jest słaby, dominują u niego uczucia i namiętności, oraz popada często w różne nałogi. Jak już raz ulegnie jakiemuś nałogowi, bardzo trudno jest go później uleczyć. Taki człowiek nie rozwija w sobie zdolności i nie wykazuje się jakimiś specjalnymi zdolnościami.

Drugi typ jest bardziej bezinteresowny, wielkoduszny, posiada wiele różnorodnych talentów i może osiągnąć wysoki stopień rozwoju. Jest osobą kochającą, która pragnie kochać i być kochaną.

Czego powinien się on wystrzegać?

Grożą mu niebezpieczeństwa ze strony kobiet, które będą rywalizowały o jego względy. Często jego dążenie do celu, które nie odpowiada jego zdolnościom, może doprowadzić go do załamania życiowego.

Jak wychować takie dziecko?

Takie dzieci wykazują brak inicjatywy, ustępują innym i często dają się krzywdzić nie skarżąc się nikomu. Dlatego należy zwracać na to szczególną uwagę, bo w późniejszym wieku może ono wykazywać brak zdecydowania i wytrwałości. Otoczenie powinno tak robić, aby rozbudzić w nim wiarę w siebie i swe zdolności. Takie dziecko powinno przebywać w towarzystwie sympatycznych dzieci.

Ty też masz urodziny właśnie 08 marca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉