Urodzeni 29 czerwca

Urodzeni 29 czerwca z natury potrafią być zacięci, władczy i energiczni. Dzięki tym cechom mogą wysoko zajść.

Posiada silnie rozwinięte zdolności umysłowe, jest to intelektualista, wynalazca, bardzo doświadczona życiowo osoba. Bardzo dba o swój honor, opinię i potrafi osiągnąć ogólne uznanie. Ma wybitnie rozwinięte zdolności organizacyjne, a w pracy swej odznacza się jasnymi i logicznymi metodami. Jest to typowy indywidualista, lecz posiada nieco tyrańskie usposobienie. Niektórzy z tych ludzi ślepo wierzą swojej sile i nie liczą się z uczuciami, ani poglądami innych ludzi, przez co potrafią być nawet agresywni. Wówczas dążą naprzód i nie zwracają uwagi na zasługi innych.

Należy do osób władczych i energicznych, a w życiu potrafi również być niesprawiedliwym i dokuczliwym. Jeśli ktoś im się przeciwstawia, to wówczas staje się egoistyczny i zawzięty. Jeśli chodzi o swoje interesy i dzieci, to potrafi ich bronić z niezwykłą zaciętością. Jednak nie można mu zarzucić, że nie ceni ludzi starszych, bo tak nie jest. Chętnie zbiera pamiątki i inne rzeczy, które przypominają mu o przeszłości.

Ludzi dzisiaj urodzeni posiadają jakby dwa typy.

Jeden typ potrafi nic nie robić i jest leniwy, natomiast drugi typ, jest niezwykle ambitną osobą i niezmordowaną. Ten drugi typ, mimo, iż na zewnątrz może się wydawać, że jest nieco powolny, to jednak być zacięty i wytrzymywały, dlatego potrafi przetrzymać ludzi, którzy odbierani są jako typowi twardziele.

Wady:

Nie potrafi opanować swych odruchów i pożądań, a przy tym jest egoistą. W życiu zazwyczaj stopniowo dochodzi do wysokich stanowisk, zwłaszcza takich, które dają mu wpływ i władzę, co potrafi bardzo rozsądnie i umiejętnie wykorzystać.

Osoby z dnia dzisiejszego jeśli urodziły się w biednej rodzinie, to i tak zazwyczaj potrafią się wysoko wznieść w życiu, nawet na stanowiska, które pozwolą im mieć przewagę nad swoimi rywalami.

Ty też masz urodziny właśnie 29 czerwca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉