PIĄTEK – PIĄTEK

Wpływ dnia urodzin na Twój związek

Wenus spotyka się z Wenus.

Sprawdź czy związek Piątku z Piątkiem ma szanse przetrwać!

Wpływ dnia urodzin na Twój związek jest bardzo duży! Zapewne być może nigdy o tym nawet nie słyszeliście, a to temat warty uwagi! Dzięki wiedzy o sobie oraz o Twoim partnerze sprawdzisz na jakich polach się zgrywacie, a nad jakimi musicie ostro popracować, by nie tylko przetrwał, ale i rozkwitł!

Zatem do dzieła!

Oboje są bardzo towarzyscy, otwarci i zainteresowani światem. Niestety, w życiu zauważają przede wszystkim dobre strony rzeczywistości i z tego powodu często doznają rozczarowań. Unikają jednak konfliktów, starają się żyć spokojnie i harmonijnie.

Wspólnym problemem partnerów Piątków jest to, że czasem lubią krytykować innych – zdarza się, że z tego powodu tracą przyjaciół. Ich znajomi nie rozumieją, że Piątek jest osobą wrażliwą i niezakłamaną, która zazwyczaj mówi to, co myśli. Mają też problemy z podejmowaniem decyzji, zwłaszcza tych szybkich. Potrzebują trochę czasu, aby się nad czymś zastanowić i kiedy wreszcie podejmą właściwą decyzję, często jest już za późno.

W życiu intymnym Piątków brakuje soczystej seksualności. Elegancki wygląd jest dla nich o wiele ważniejszy niż eksponowanie swych zachcianek, więc często hamują wybuchy namiętności. Mimo to, ten związek jest bardzo udany i te niewielkie niedociągnięcia, potrafią zrekompensować sobie czymś innym.