Osoby urodzone pomiędzy 18.00 a 20.00

Godzina urodzenia a Twoja osobowość.

Osoby urodzone pomiędzy 18.00 a 20.00

Osoby urodzone pomiędzy 18.00 a 20.00 – sprawdź to…

Osoby urodzone pomiędzy 18.00 a 20.00 są bardzo wrażliwe na ból innych. Ich relacje z ludźmi są bliskie i ciepłe. Zawsze chętnie udzielają pomocy drugiemu człowiekowi, z pewnością można na nich polegać. Są troskliwi, opiekuńczy, nieźle potrafią łagodzić wszelkie konflikty i wysłuchać osoby, które cierpią i potrzebują wsparcia. Nie mają również większych trudności w nawiązywaniu kontaktu z innymi, łatwo rozumieją ich postępowanie. Od życia nie oczekują zbyt wiele, akceptują je takim jakie jest. Jedyne na czym im zależy to na szczęściu rodziny i najbliższych im osób.

Mimo tych zalet nie posiadają zbyt wielu przyjaciół, gdyż w gronie znajomych bywają wyniosłe i zarozumiałe, zwłaszcza do osób, które uważają za gorsze od siebie. Bycie pomocnym jest dla nich dużym obciążeniem psychicznym, często dopadają ich czarne myśli i melancholia. Mogą jednak wówczas liczyć na rodzinę, która ich wspiera w takich stanach zwątpienia.

Osoby urodzone pomiędzy 18.00 a 20.00 w życiu codziennym nie potrafią znieść samotności, jest to dla nich sytuacja nie do zaakceptowania. Bardzo rzadko więc się zdarza, aby te osoby nie założyły rodziny i nie miały dzieci, jest to nie do pomyślenia. Dla nich dom jest ostoją, gdzie można się ukryć i wypłakać w ramionach ukochanej osoby.

To osoby pracowite w swoją pracę wkładają serce i pasję, dzięki czemu należą do wysoko cenionych pracowników. Jednak zaszczyty i sławę uzyskują dopiero w dojrzałym wieku. Nie zawsze jednak wiąże się to z gratyfikacjami finansowymi.

Jak pomóc dzieciom urodzonym pomiędzy 18.00 a 20.00 ?

Rodzice takiego dziecka powinni zwrócić szczególną uwagę na to, że ich dziecko od samego początku potrzebuje wiele miłości, gdyż jest niezwykle wrażliwe. Od chwili przyjścia na świat potrafi emocjonalnie porozumiewać się ze swoją matką, dzięki czemu ta więź w przyszłości okaże się silna i trwała. Im więcej miłości otrzymają, tym więcej jej później oddadzą. Do pełnego szczęścia często wystarcza im widok szczęśliwych rodziców. Jeśli ta potrzeba nie zostanie zaspokojona we wczesnym dzieciństwie, to wówczas dziecko takie nie będzie potrafiło obdarzyć uczuciem innych. Można zauważyć, że dzieci te nie negują zachowań innych dzieci, nie zadają zbędnych pytań, często przystają na zasady, które powszechnie panują.

W szkole może być z nimi problem, gdyż mogą nie poradzić sobie z trudnymi niekiedy sytuacjami, zwłaszcza emocjonalnymi. To jednak zdolne dzieci, ale nierozumiane, potrafią zamknąć się w sobie. Może to zostać odbierane jako nieprzygotowane do zajęć, co często jest nieprawdą. Zanim uda im się przedrzeć przez życie szkolne, czeka ich ciężka praca. Pomoc im nie powinna polegać na ich ochronie, ale na dawaniu im wsparcia i miłości.

Czy teraz więcej już wiesz o sobie? Jeśli tak, to daj znać w komentarzu, czy ten opis, chociaż w części, zgadza się z Twoim charakterem.

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziliście, warto także dowiedzieć się nieco więcej o liczbie swojego imienia.