2023 – ROK DIABŁA

Co Cię czeka w roku 2023? Jaka jest karta na ten rok? Czy chcesz wiedzieć, czego unikać a co zrobić, aby ten rok był lepszy od poprzedniego?

Nie ma chyba osoby, która nie chciałaby poznać swojego przeznaczenia. Oczywiście, trudno jest je poznać, ale zawsze można uchylić rąbka nieznanego i przybliżyć sobie najbliższy czas. Dlatego na ten rok rozłożyłam dla was Karty Tarota i podzielę się z Wami, tym, co mi powiedziały. Po rozłożeniu kart okazało się, że rok 2023 to rok Diabła. Może nie będzie idealny, ale nie powinien być zły, gdyż 1 stycznia był w niedzielę, a według starodawnych wierzeń, niedziela i to pierwszy, czyli dzień Słońca oznacza bardzo dobry rok. Powiedziałabym nawet, że najlepszy, mimo nie zawsze idealnej karty.

2023 – ROK DIABŁA

2023 – rok diabła

KARTA DIABEŁ

Jeśli chodzi o rok 2023, to będzie on pod znakiem karty Diabeł. Karta ta na sam widok u wielu osób wywołuje strach, choćby ze względu na to, że przedstawia zło. Może ten rok nie będzie należał do najłatwiejszych, ale należy pamiętać, że karta Diabeł ostrzega nas przed podejmowaniem złych decyzji bądź też działaniem na naszą niekorzyść innych osób. Będziemy niekiedy zmuszeni podejmować decyzje, które nie będą dla nas korzystne. W tym trudnym dla nas czasie będzie również trudno skupić się na bieżących sprawach czy też pracy. Mogą zdarzać się czasami sytuacje, gdzie zostaniemy zmuszeni do oglądania się za siebie, bo nigdy niczego nie można być pewnym. Warto jednak pamiętać, że poważne podejście do ostrzeżenia i zachowanie ostrożności jest w stanie ominąć nadchodzące straty i wszelkie nieprzyjemności.

Zdrowie

Czeka Was dużo problemów, dlatego możecie mieć problemy ze snem. Warto również uważać na problemy z trawieniem, bo może okazać się, że odżywiacie się nie zawsze zdrowo dla Waszego organizmu. Uważajcie także na problemy związane ze stawami, zwłaszcza kolanami i problemami skórnymi. Ponadto starajcie się nie denerwować, gdyż i tak nie zawsze będziecie mieć wpływ na niektóre sprawy. Uważajcie też na wszelkie używki, nie bieżcie ich, gdyż bardzo szybko się od nich uzależnicie.

Uczucia

Niestety, nie jest to również dobra karta, jeśli chodzi o sprawy uczuciowe. Jeśli Twój związek jest udany, to i tak staraj się, aby go pielęgnować, gdyż niekiedy wystarczy jedno nie takie spojrzenie, słowo, a druga połowa odejdzie. Skomplikowane związki będą przechodzić kryzys. Diabeł ostrzega także przed toksycznymi relacjami, miłosnymi trójkątami oraz innymi układami, które mają negatywny wpływ, bądź działają wyniszczająco i są źródłem problemów oraz zmartwień.

Finanse

To będzie rok, w którym poczynione inwestycje mogą przynieść straty. Także, zanim zainwestujecie swoje ciężko zarobione fundusze, przyjrzyjcie się ofercie, gdyż możecie wszystko stracić. Uważajcie też na branie pożyczek, zwłaszcza tych szybkich, bo może okazać się, że nie będziecie w stanie ich spłacić.

Numerologiczne znaczenie karty Diabeł

Karta Diabeł to numer 15, co po zsumowaniu daje nam całkiem niezłą numerologicznie 6. Szóstka natomiast jest związana z naszym domem i rodziną. Nareszcie w tym roku będziecie mogli w pełni rozwinąć swój talent. Na dodatek, dzięki swym zdolnościom zostaniecie też dostrzeżeni przez otoczenie. Powinniście jednak pamiętać, aby nie wywyższać się, gdyż taka postawa może zostać negatywnie odebrana. Pokora, uczciwość i chęć pracy pomoże Wam zdobyć swoje upragnione cele. Warto pamiętać, że Szóstka, to dobrze rozwinięta intuicja, wobec czego, jeśli nie zignorujecie jej, to z pewnością nie wpakujecie się w tzw. „bagno”.

Pamiętajcie zatem, że rok 2023 to rok Słońca i wszelkie niedogodności z pewnością będą mniejsze.

Jeśli nadal nie jesteście przekonani co do tego roku, to pamiętajcie, że istnieją jeszcze tzw. liczby prorocze, które dokładnie określą Wasze położenie w tym roku.

Zapraszam do zajrzenia na stronę: LICZBY PROROCZE – MAGICZNA MOC LICZB.

Czy 2023 – czyli rok Diabła – będzie dla Was szczęśliwy? To już zależy od Was samych.

W następnym poście przedstawię karty dla poszczególnych znaków zodiaku.

Zachęcam do zajrzenia na takie strony jak:

Dzień urodzenia

Miesiąc narodzin

Godzina urodzenia

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie fanpage-margo-seila-400x133.gif