CO CIĘ CZEKA W ROKU 2023?

HOROSKOP DLA BARANA, BYKA, BLIŹNIĄT, RAKA, LWA I PANNY.

Tak jak wspomniałam w poprzednim poście, napiszę krótko o każdym znaku zodiaku. Proszę pamiętać, że to nie wytyczne, tylko informacja, którą zawsze można trochę zmienić. Każdy z nas ma wpływ na swoje życie i to od nas zależy, jak się ono potoczy. Poniżej przedstawiam Wam kilka ważnych spraw, które warto uwzględnić, planując swoje życie. Mam nadzieję, że te kilka wskazówek pomogą Wam podjąć ważne dla każdego z Was decyzje.  

Baran – Rydwan

Ten rok będzie należał do dynamicznych. W dodatku nadchodzą zmiany w Waszym otoczeniu. Musicie im jednak pomóc, gdyż samo nic się nie zrobi. Będziecie przeć do przodu i realizować swoje cele. Niewykluczone, że dość często będziecie się przemieszczać z miejsca na miejsce. W miłości czekają Was gwałtowne związki, a w małżeństwie – zamiast zajmowania się drugą osobą, będziecie dużo czasu spędzać na poza domem. W pracy zaś będzie dużo spraw do pozałatwiania. Będzie to dla Baranów dosyć gorący rok. Rydwan to bardzo pozytywna karta dla Barana, więc nawet jeśli coś na pierwszy rzut oka coś będzie wyglądało niezbyt dobrze, to i tak warto będzie się tym zająć.

Numerologiczne znaczenie karty

Karta Rydwan jest kartą o liczbie 7. Jest to magiczna liczba, która mówi, że ten rok będzie należał do udanych. Pokonasz wszystkie przeszkody i osiągniesz sukces. Kontynuuj też swoją pracę, którą wcześniej rozpocząłeś, gdyż z powodzeniem dasz radę ją ukończyć.

Byk – Zakochani

To czas wzlotów i upadków. Nie uciekajcie od problemów, podejmijcie wreszcie wyzwanie, aby uwolnić się od wszystkiego, co złe. Byki są przecież silnymi osobami, tylko potrzebują nieco czasu, aby podjąć właściwe kroki. W tym roku nie będziecie się nudzić, gdyż zostaniecie zmuszeni do podjęcia istotnych dla Was decyzji i dokonania ważnych wyborów. Niektóre związki przeżyją romans swoich partnerów, a inne – znajdą nową miłość. W pracy też niekiedy trzeba będzie dokonywać selekcji, na szczęście karta Zakochani to też przypływ sporej gotówki.

Numerologiczne znaczenie karty

Zakochani to karta z liczbą 6. Jest to liczba związana z domem i rodziną. Teraz nareszcie możecie w pełni rozwinąć swój talent muzyczny i nie tylko, gdyż z pewnością zostaniecie dostrzeżeni przez otoczenie. Powinniście też pamiętać, aby nie wywyższać się, gdyż taka postawa może zostać negatywnie odebrana. Możliwa zmiana pracy na dużo lepszą niż dotychczasowa. Pokora, uczciwość i chęć pracy pomoże Wam zdobyć upragnione cele.

CO CIĘ CZEKA W ROKU 2023?

Bliźnięta – Sprawiedliwość

Ten rok zmusi Cię do zatrzymania się i refleksji, czy wszystko w Twoim życiu przebiega zgodnie z prawdą. Będzie to okres, w którym będzie zmuszeni podjąć ważne decyzje, a przede wszystkim dokonać zmian z uwagi na wydarzenia, o których jeszcze nie macie nawet pojęcia. Powinniście też uważać na swoje otoczenie, gdyż nie każdy będzie Wam przychylny. Powinniście wreszcie nauczyć się odróżniania dobra od zła, bo nie zawsze Wam to wychodzi. Dzięki temu dostrzeżecie rzeczy, których wcześniej nie zauważaliście. Także w swoim związku Bliźnięta powinny uważać, gdyż parter może przyprawić rogi.

Numerologiczne znaczenie karty

Sprawiedliwość w moich kartach nosi mistrzowską liczbę 11. Informuje ona, że nadszedł dla Was czas, aby udzielać się, uczestniczyć aktywnie w życiu, poprzez swój zawód czy też czynną pomoc w jakiejś organizacji charytatywnej, na rzecz innych. Liczba 11 pojawia się zawsze w momentach największych życiowych triumfów, czyli ten rok jest Waszym rokiem i będzie należał do udanych.

Rak – Sąd

Wszystkie Raki w tym roku poczują napływ pozytywnej energii. Wreszcie spojrzą na świat przez pryzmat „lepszego jutra”. Coś w Waszym życiu się skończy, aby mogło zacząć się nowe. Nie warto więc ronić łzy nad tym co właśnie odeszło. Spójrzcie trzeźwo na siebie i zobaczcie, że wcale nie jesteście takimi nieudacznikami i możecie wiele zdziałać. Sięgnijcie po stare niezrealizowane projekty, cele, plany i ponownie zaczną wdrażać je w życie. Nie obwiniaj się też za innych, Wam również należy się coś z życia. W tym roku nadejdą upragnione zmiany, ale nic nie dzieje się samo. Zacznijcie uczestniczyć w wydarzeniach, które na Was czekają, a otrzymacie to, na co czekaliście tyle czasu.

Numerologiczne znaczenie karty

Sąd jest kartą numer 20, czyli po zsumowaniu otrzymujemy numer 2. Oznacza to, że ten rok przeżyjecie w harmonii i bezpieczeństwie. Będziecie podchodzić do życia w taki sposób, by zminimalizować wszelkie kłótnie i walkę. Widząc poróżnione osoby, postarajcie się pomóc im w dojściu do porozumienia. Warto pamiętać, że przeznaczeniem Dwójki jest nauczenie się kontrolowania swoich emocji, których źródłem mogą być jakieś ukryte kompleksy.

Lew – Pustelnik

Spójrz Lwie wewnątrz siebie, zweryfikuj wreszcie swoje cele i poglądy. Znajdź w sobie nowe siły, aby się podnieść po porażce i idź dalej ku czekającemu na Ciebie szczęściu. Zapamiętaj też sobie, że w niektórych sytuacjach milczenie jest złotem. Ten rok spełznie Ci na usilnym szukaniu drugiej połówki. Masz pustkę w sercu i chcesz ją za wszelką cenę wypełnić. Robisz to jednak zbyt pochopnie, a nawet trochę nieudolnie, gdyż nie znajdziesz tej drugiej osoby, jeśli wpierw nie pokochasz siebie. Może będziecie osobami samotnymi, ale z pewnością nieosamotnionymi. Miłość sama do Was przyjdzie i to w najmniej oczekiwanym czasie. Warto, abyście sobie zapamiętali, że nie ma opresji, z której nie będziecie w stanie wyjść cało. Problemy, które na Was czekają, przeminą, więc nie ma się co martwić na zapas. Uważajcie tylko na oszustów i nie bądźcie zbyt pyszałkowaci, a nic Wam nie będzie grozić.

Numerologiczne znaczenie karty

Karta Pustelnik jest liczbą 9. Liczba 9 sugeruje, że wreszcie nadszedł czas, aby zakończyć jakiś nieudany fragment swojego życia np.: sytuację czy związek, który Wam już nie służy. Nie brnijcie w to dalej, bo i tak w końcowym etapie to się nie uda. Czekajcie na przełom w Waszym życiu, gdyż nadejdzie coś nieoczekiwanego, co Was mile zaskoczy. Przygotujcie się do tego już teraz, gdyż jest dużo pracy do zrobienia.

Panna – Cesarzowa

Dlaczego nie potrafisz uwierzyć w swoje możliwości? Naprawdę potrafisz wiele zdziałać. Jeśli tylko zechcesz, osiągniesz prawdziwy sukces i zadowolenie w życiu. Trzeba tylko trochę się wysilić, a nie pozostawić wszystko ślepemu losowi. Kiedy zaczniesz patrzeć „trzeźwo” w przyszłość, wreszcie dostrzeżesz swoją prawdziwą wartość. Będziesz wzbudzać pożądanie u płci przeciwnej. Nie martw się jednak tym, co powiedzą inni, ciesz się życiem i z niego korzystaj, bo po raz drugi taka okazja może Ci się nie trafić. Osoba spod znaku Panny w tym roku nie będzie samotna. I nie poświęcaj się zbyt wiele dla innych, bo i tak tego nie docenią. Zrób wreszcie coś dla siebie i ciesz się życiem. Także i zdrowie nie będzie Ci szwankować, będziesz w dużej formie fizycznej i psychicznej.

Numerologiczne znaczenie karty

Cesarzowa jest liczbą 3, a więc nie ma się czego obawiać tym roku. Trójka tylko potwierdza to, co napisałam wyżej. Jeszcze raz pragnę potwierdzić, że trójka symbolizuje „wzrost” i oznacza, że nadszedł dla Was czas rozwoju i wzrostu na poziomie fizycznym, emocjonalnym, psychicznym, finansowym i duchowym.

Rok 2023 to Rok Diabła – poznaj szczegóły tego roku.

CO CIĘ CZEKA W ROKU 2023? – dla następnych znaków już wkrótce.